LISA: Complete Edition Full İndir (v30.12.2020) Oyun indir

Lisa: Komple Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lisa: Komple Edition, kıyamet sonrası bir arazide ayarlanan ilginç bir yan kaydırma RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, korku, rpg

Lisa: Complete Edition, Dingaling Productions, LLC tarafından dilinging ve yayınlandı. 15 Aralık 2014'te piyasaya sürüldü.

Lisa, kıyamet sonrası bir arazide belirlenen ilginç bir yan kaydırma RPG'dir. Büyüleyici ve komik dışın altında, iğrenme ve ahlaki imha dolu bir dünya. Oyuncular, seçimler yapmak zorunda kaldıklarını ne tür bir insanı öğrenecekler. Bu seçimler oyun oynamayı kalıcı olarak etkiler. Bir parti üyesini ölümden kurtarmak istiyorsanız, karakterinizin gücünü feda etmek zorunda kalacaksınız. Onlar için bir dayak atıyor ya da uzuvları doğur ya da başka bir insanlık dışı yoldan doğur. Bu dünyada bencil ve kalpsiz olan bu dünyada hayatta kalmanın tek yolu olduğunu öğreneceksiniz ...

Anahtar fetürleri:

    - İstatistiklerinizi etkileyen görünür karakter fedakarlıkları (silahları, gözleri, çizikleri çıkarma) - Kasabalar ve kamplarda 30+ yeni parti üyesi işe almak. - Kalıcı kasabaları, karakterleri, hayatı kalıcı olarak etkileyen acımasız seçenekler ... - Beyaz knuckle alışveriş sepeti yarışları. - Büyük kar için Rus ruletinde parti üyelerini harcamak, ancak kaybederlerse perma-ölüm. - Keşfetmeniz için dünyanın sayısız gizli sırları. - Oyun deneyimini mahveder.

    Minimum:

65
TELİF HAKKI İHLALİ