Little Dragons Café Full İndir Oyun indir

Küçük Dragons Café Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Küçük Dragons Café, eşyalarıyla birlikte küçük bir kafeyi pişirmeyi ve yönetmeyi öğrenen bir ikiz kardeş ve kız kardeşi ile açılıyor. İkizler bunu keşfedince bir sabah her şey rutinti ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Aksys Games, Toybox LNC., Picola Inc.

Publisher: Aksys Games

sürüm tarihi: 15 Kas, 2018

tür: macera

Little Dragons Café, eşyalarıyla birlikte küçük bir kafeyi pişirmeyi ve yönetmeyi öğrenen bir ikiz kardeş ve kız kardeşi ile açılır. Twins'in annelerinin uyanmayacağını keşfettiğinde bir sabah her şey rutinti. Birden, garip bir yaşlı adam görünür ve onlara onu kurtarmak için bir ejderha yükseltmeleri gerektiğini söyler. Üç ilginç Kafe çalışanıyla çalışma, ikizler bir ejderha fırlatmalı ve annelerini kurtarmanın bir yolunu bulurken aile işini yönetmelidir.

Küçük Dragons Café'de, oyuncular kardeşi NO veya RIN olarak oynamayı seçebilirler. Hikaye odaklı oyun, üç elementin dengesini içerir:

Kafeinizi yönetin - kendi kafelerinizi, müşterilerinize hizmet veren ve renkli eksantrik personel ve ziyaretçilerin rastlarını yöneterek kendi kafesini yönetin.

Dünyayı Keşfedin - Kafe menüsünüzü geliştirmek için malzemeleri ve tarifleri toplarken, yaban hayatı, sırları ve tehlikelerle dolu tamamen yeni bir dünyayı keşfedin.

Bir ejderha kaldırın - bebeğimden yetişkinlere büyüdükçe kendi ejderhanı özen gösterin ve eğitin. Sadık arkadaşlarınızla yeni alanları keşfedin, avlayın ve ortaya çıkarın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 / 8.1 / 7 64-bit İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 8 GB RAM Grafik: Intel HD Graphics 520 veya NVIDIA GForce GT 720 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 / 8.1 / 7 64-bit İşlemci: 3GHz Quad Core CPU Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
107
TELİF HAKKI İHLALİ