Little Triangle Full İndir Oyun indir

Küçük üçgen full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Küçük üçgen, diğerleri arasında en eksiksiz platformer deneyimine sahiptir. Tek oyuncu modu, yerel kooperatif modu ve yerel mini savaş royale dahil olmak üzere üç oyun modunun tümü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pamuk oyunu

Publisher: pamuk oyunu

sürüm tarihi: Oca 2017

tür: eylem, macera

Küçük üçgen, diğerleri arasında en eksiksiz platformer deneyimine sahiptir. Tek oyuncu modu da dahil olmak üzere her üç oyun modu, yerel kooperatif modu ve yerel mini savaş Royale modu tüm iyi cilalı ve komik!

Biz başlangıçta sadece tek oyuncu içeriğiyle aynı fiyatı hedefliyoruz! Oyuncuların geri bildirimlerini test etmeyi ve komik çok oyunculu içeriği ekledik! Tüm içerik, birçok oyuncu tarafından test edildi ve sürümden önce eğlenceli olduklarından emin olmak için cilalandı!

Oyun, 60'tan fazla sevimli ve komik üçgen derisi, sayısız düşman türü, bir sürü patron ve tonlarca detaylı eğlenceli tasarımlar sunar. Bu oyunun alması son derece kolaydır ve oynamaya başladığınızda eğlence hemen gelir. En heyecan verici ve komik parti oyunlarından biri olmayı hedefliyor, aynı zamanda solo modunda çok eğlenceli tutuyor.

Solo ve 2-4 oyuncu platformer modu, çekirdek çalma deneyimi ve iki zorluk seviyesi, gündelik veya hardcore, oyuncuların seçebileceği için kullanılabilir. Çok oyunculu bir oyun başlatmak için solo oynayabilir veya dört arkadaşa davet edebilirsiniz. Oyun basit görünüyor, sadece atlama veya çift atlama kullanarak seviyeyi temizlemek için küçük üçgenleri kontrol et. Ancak, özellikle her seviye önemli ölçüde farklı bir tasarım sunduğundan oldukça zor olabilir.

Mini Battle Royale, farklı mekaniklerle gelişmiş bir moddur ve komik bir deneyim sunmayı hedefliyor. Hareket ve zıplama platformer moduyla aynıdır, ancak kazanmak için nasıl saldırır ve saklanacağınızı öğrenmelisiniz. Arkadaşların ve ailenin her zaman zevk alabileceği ve eğlenebileceği en ilgi çekici mod olduğu kanıtlanmıştır. Kafalarına atlayarak ya da her haritada farklı mekanikleri kullanarak rakiplere saldırabilirsin.

Minimum: OS: WinXP İşlemci: Intel Pentium 4 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel GMA 950 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
26
TELİF HAKKI İHLALİ