Living Legends Remastered: Ice Rose Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Living Legends Remastied: Buz Gül Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaşayan Efsaneler Remastied: Buz Gül Collector's Edition - Bu güncellenmiş klasikte buz kraliçesini durdurmak için Rosemount'a dönün!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Friendly Fox Studios gururla canlı efsanelerle başlayan klasiklerin çarpıcı bir remastered baskısını sunar: Buz Güldü!

Gerçek aşkınız, Edward Grand, Rosemount şehrine bir seyahatte kaybolur, onu bulmak size kalmış. Ancak bir şeyin Rosemount'ta çok yanlış olduğunu çabucak öğrenirsiniz. Buz kraliçesi şehri bir buz tabakasında kapladı ve şimdi esir olarak Edward'a sahip. Kötü Buz Kraliçesi'ni durdurabilir, Edward'ı kurtarabilir misin ve dondurulmuş kaderinden ücretsiz Rosemount? Bu klasik yaşam efsanelerinin bu güncelleştirmesinde öğrenmek için güzel bir şekilde geliştirilmiş ve remastered rosemount'u ziyaret edin Gizli-Nesne Bulmaca Macera oyunu!

Anahtar fetürleri: Muhteşem geniş ekran destekleyen muhteşem grafik geliştirmeler ekranlar! Gameplay ve daha zorlu ho bulmacalar güncellendi! Karakterlerin ağzını güncellenmiş vokal parçalara eşleştirmek için geliştirilmiş animasyonlar! Hepsi yeni başarılar, morphing nesneleri ve toplayacak bu sinir bozucu sincaplar! Ayrıca, tüm orijinal ekstralar!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.8 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 872 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ