LolliPop: The Best Indie Game Full İndir Oyun indir

lolipop: en iyi indie oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lollipop: En iyi indie oyunu - gelişim deneyimi olmayan iki indie geliştiricisi tarafından yapılabilir, zaman, hiçbir zaman, para ya da çalışma arzusu ve pençeleri ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MyPocketGames

Publisher: mypocketgames

sürüm tarihi: 27 May, 2020

tür: Casual, Adventure

lolipop: En iyi indie oyunu - gelişim deneyimi olmayan, zaman, hiçbir zaman, para ya da el yerine çalışma ve pençeleri olmayan iki indie geliştiricisi tarafından yapılabilir olabilecek en iyi.

En iyi oyunumuzu geliştirmek için 6 uzun yıl geçirdik. Yolculuğumuzun başında, geliştiricilerden biri bir öğrenciydi. Sin ce sonra büyüdü ve işsiz bir kaybeden oldu. Film müziğini yazan müzisyen, bizimle birlikte çalıştığını unuttu, bu yüzden ona ödeme yapmayacağız.

Başlangıçta, AI ile birinci şahıs stratejisi (FPS) yapmayı planladık. Neyse ki zihnimizi değiştirdik ve şekerler hakkında bazı önemsiz arazilerle bir tane piksel platformu yapmaya karar verdik.

Potansiyel olarak, yetersiz içeriğe sahip bir dizi DLC'leri serbest bırakmayı planlıyoruz, ancak çok fazla paraya mal olur.

Farklı türlerin Misc oyunlarından en iyisini aldık, hepsini bir araya getirdik ve neden bunu yaptığımızı unuttuk. Neyse, çok gurur duyduğumuz ultra zorlu bir pasta şeklindeki tek boynuzlu at simülatörü ile sona erdi.

Anahtar fetürleri: Banal hikayesi Sıkıcı oyun 2003'ten itibaren grafikler Saf hardcore Kahramanın arkasında bir gökkuşağı Paralar

Minimum: OS: Windows Vista veya daha sonra İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256MB RAM Depolama: 40 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
99
TELİF HAKKI İHLALİ