Loot Hunter Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 August 2016

Loot Hunter full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Loot Hunter, eski gemiler, korsanlar ve maceralarla dolu dünyadan eğlenceli bir rol oynama oyunu!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çimenlerde tırmık

Publisher: grave in çim

sürüm tarihi: 23 Oca 2015

tür: strateji, eylem, macera, rpg, simülasyon, gündelik

fakir denizciden gelen yolculuğunuzun en zengin ve en onurlu maceracıya! Tehlikeli denizlerin her köşesini, gemilerinizle tam olarak kanonlarla dolu olarak keşfedin. Dürüst bir tüccarın yolunu seçebilir ve çiftlikler, kasabalar veya kalelerle ticaret yapın. Ya da üç milletten biri için savaşabilir ve düşman gemilerini batırabilirsiniz. Veya, belki bir korsan olmak ve karşılaştığınız her şeyi yağmalamak ister misiniz? Altın'ı birleştirebilir, daha büyük gemiler satın alabilir ve kasabalarda ve hazine sandıklarında tüm adaların etrafındaki hazine sandıklarında bulabileceğiniz birçok güçlü eşya ile donatabilirsiniz! Düşmanlarınızın en tehlikeli olanı ile büyük bir savaşa girmeden önce iyi hazırlanın!

Deniz, gemi, maceralar, korsanlar, barut ve yeşil papağanın kokusunu seviyorsanız, bu bir oyun sizin içindir!

Ana özellikler:

Anahtar fetürleri: İstediğiniz gemiyi seçin ve birçok ada ve yerleri keşfedin Yüksek tekrar değeri için rastgele oluşturulan görevleri yerine getirin RPG benzeri özellikleri ayarlayarak geminizi yükseltin Şehirlerle ticaret yapın, hazinenizi genişletin ve kendi Fakir bir denizciden zengin ve korkunç bir kaptanlığa kariyerinde ilerleyin En tehlikeli düşmanlarınızı batırırken hızlı ve satysfing maçı üç savaş sisteminin tadını çıkarın Müthiş bir orkestra müzik skorunu dinleyin

Minimum: OS: XP / 7/8 kazanın İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL uyumlu Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
14
TELİF HAKKI İHLALİ