Lost Grimoires 3: The Forgotten Well Full İndir Oyun indir

Kayıp Grimoires 3: Unutulmuş iyi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kayıp Grimoires 3: Unutulmuş İyi - Krallığı Lanetten Kaydet!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: World-Loom

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2017

tür: gündelik, macera, gizli nesne, bulmaca, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

King Raphael, Gizemli Elf Sylvanheir'in ordusuna karşı sızdırmazlıktan muzaffer döner. Kralın konuları muzaffer varışına hazırlanırken, kız kardeşi - savaş sırasında garip mektupları tarafından şaşırttı - Raphael'in lanetlendiğini ve gerçek bir savaşın başlamak üzere olduğunu düşünüyor.

Phoenix Krallığı ile Elflerin Sahip Edilen Ordusu arasındaki savaş ve liderleri Sylvanheir sona eriyor. Konular krallarının gelmesini beklediğinde, kız kardeşi - simyacı - kötü duygularla doludur. Garip harfler, savaşın son haftalarında, savaşın son haftalarında ve korkunç kabuslar tarafından gönderilen garip harfler, yanlış bir şeyin kralla devam ettiğine inanmasına neden olur. Elflerin krallığındaki insanları birleştiren karışık ormandaki sakinlerle bağlantılı olduğundan şüpheleniyor. Kahramanı tüm bunlar hakkında doğru mu? Efsanevi geçmişin altında hangi inglorious sırları gizlenir? Alchemist karmaşık arsa çözülecek, krallığın günahlarını geçmişten telafi edecek ve kardeşini kurtaracak mı?

Anahtar fetürleri: 26 el boyalı yerlerde seyahat! Soruşturmanızı yönlendirmek için simya kullanın! 26 minigames ve HO sahnelerini çözün! Krallığı at sırtında ve bir salta geçin! İnsanların ve Elflerin Uzun Gizli Sırrını Öğrenin!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ