Lucah: Born of a Dream Full İndir (v1.4.0) Oyun indir

Lucah: Bir rüya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lucah: Bir rüyanın doğduğu - yardım edemezsin ama daha önce burada olduğun hisset. Yardım edemezsin ama sadece sana zarar vermek istediklerini hissediyorum. Ama ilerlediğini biliyorsun. Savaşmalısın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MelessthanThree

Publisher: SynDicate Atomic LLC.

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2018

tür: eylem, rpg, hack ve slash, korku

DİKKAT! Bu oyun, ışığa duyarlı epilepsili insanlara rahatsız edici olabilecek yanıp sönen desenler içermektedir. adresindeki tetik uyarılarına bakın

https://pastebin.com/3UD3MT74

ELEMENTAL Muharebe Sihri, Lucah'ın kimliğini yaşayan kabus canavarlarının kavramını geri kazanmak için savaşması gereken bu şık hack-and-slash oyunda gerçeküstü hayalperestleri keşfedin. LUCAH: Bir rüyanın doğduğu, hayatta kalma korku, rol yapma ve etkileşimli kurgu unsurlarını harmanlama, bir hamur ve keder ve üzüntü.

Lucah, işaretli çocuk, iç şeytanlarının vicious kabusları olarak gelmesi için lanetleniyor. Birden fazla savaş mantrasını ve tanıdıkların gücünü kullanarak, Lucah hayallerinin cehennem alemini geçmeli, kabusun saldırısına katlanmalı ve laneti saflaştırma arayışı içinde kaldırın.

Zengin ilerleme ve kişiselleştirme ile değişimli ve yakın muharah esaslı stilleri karışan derin bir savaş sistemi uygulayın. Bastırılmış anıların ve tarif edilemez duyguların atmosferik bir Hellscape keşfedin. Salvasyonunuzu ele geçirmek için güzel bir şiddetin kinetik telaşındaki kabuslara atık.

Anahtar fetürleri: Çarpıcı renkler ve acımasız aslöşü, izlenimci bir belirsizlik ve gerginlik duygusunu ortaya çıkarır. Sonsuz çeşitli eşsiz kombinasyonlar oluşturmak için on farklı saldırı mantrasını karıştırın ve eşleştirin. Arkadaşlarla arkadaş olmak ve savaşın seyrini açmak için değişen element sihirlerini kullanın. Karakterinizi yavaş hareketli atma, çarpıcı parries veya vampiric saldırıları gibi erdemlerle kişiselleştirin. Sırlar, dallanma yolları ve alternatif oyun modları ile kalın 6-7 saatlik kampanya. Hepsi bir elektronik soundscape, Lucah'ı mücadeleyle tekil bir keşif deneyimine bağlar.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.8ghz veya daha hızlı Grafikler: Son 4 yıldan beri Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.5ghz veya daha hızlı Grafikler: Grafik kartı ile Grafik kartı 3 Destek, 2GB Video Bellek Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ