Lucy -The Eternity She Wished For- Full İndir Oyun indir

Lucy -The sonsuzluk, direk indir ve torrentte kırılmış durumdalar için full ücretsiz indirin. Lucy - Sonsuza dek - görsel bir romandır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, anime, gündelik, Sci-Fi, simülasyon, görsel roman

LUCY - Doldurduğu sonsuzluk, modern görsel sanatlar laboratuvarı tarafından geliştirilir ve yayınlanır. 28 Şubat 2016'da piyasaya sürüldü.

Yakın gelecekte, Androidler normun yolu haline geldi. Metal'in duygusuz kabukları, çocuğun dehşetine çok insan toplumunun bir parçası haline geldi. Dumpsite'de bulduğu robot, bunun farklıydı. Güldü, ağladı, gülümsedi, rüyalar var, tıpkı bir insan gibi ...

Lucy, dilediği sonsuzluk, bir erkek ve bir android hakkında görsel bir romandır. Bu yakın gelecekteki dünyada kararlar ve ahlaki ikilemlerle karşılaşan çocuk olarak oynarsınız. Bu, birçok kalbe dokundu ve bu zorlayıcı yolculuğa katılanlar üzerinde güçlü bir etkiye sahip olmaya devam eden bir hikaye. '

Minimum:

    OS: Microsoft Windows 2000 / XP (SP3) / Vista İşlemci: Intel Pentium 4 1.5GHz / AMD Athlon 1800 Bellek: 128 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Microsoft .NET Framework Önerilen:
43
TELİF HAKKI İHLALİ