Ludwig Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 December 2015

ludwig full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ludwig - Fizik dünyası boyunca heyecan verici bir yolculukta Ludwig'e katılın. Enerjinin ateş, su, rüzgar ve güneşten nasıl oluşturulduğunu öğrenin ve onları korumak için zekice kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ovos

Publisher: OVOS

sürüm tarihi: 6 Haz, 2014

tür: macera, simülasyon

Genel Bakış

2098. İnsanlık dünyayı terk etti ve şimdi uzay kolonilerinde yaşıyor. Ludwig, uzak bir medeniyetten ve uzay gemisinden bir araştırma robotu yeni enerji biçimlerini arıyor. Ne yazık ki, insanlığın yeni uzay kolonileri, Milyarlarca nüfuslu olan en büyük istasyonda, fatull ile bir kaderde çarpma ile sonuçlanan yıldız haritalarında listelenmemiştir. Kaza, sadece fizyanın koruyucu kapağına büyük bir deliği yırtmaz, aynı zamanda Ludwig's uzay gemisini de, onun kontrolünü kaybetmek için yeterince kötü bir şekilde zarar verir. Şimdi zamana karşı bir yarış.

Ludwig başarılı olacak ve uzay gemisini fizyeni kurtarmak için zamanında geçirir mi?

Özellikler

Oyunun ne hakkında

Anahtar fetürleri: Uzay gemisinin çöktüğü alanı ya da muazzam bir baraj, kar ve buz boyunca balonla seyahat edin ya da neredeyse sonsuz bir çölde geçer. Keşfetecek çok şey var! En garip bileşenleri ve inşaat planlarını bulun. Enerji ile Ludwig sağlamak için pratik yeni aletler geliştirmek için onları kullanın! Fiziksel fenomenleri keşfedin ve fizik yasalarını ortaya çıkarmak ve oyunda zorlu bulmacaları çözmek için onları analiz edin. Heyecan verici hikaye 4'ten fazla benzersiz ortamın kemerli 8 saatten fazla oyun Fizik-öğretmenler, öğrenciler ve eğitimciler ile geliştirilen% 100 Curiculum tabanlı okul kullanımı için didaktik malzemelerle birlikte gelir Oyun, "Ludwig" hikayesini anlatıyor - Robotronics'in ev gezegeni için yeni enerji biçimlerini bulmak için önemli bir misyon olan küçük bir araştırma robotu. Uzun bir yolculuktan sonra nihayet dünyaya ulaştı - sadece onu bulmak için. İnsanlar neredeyse tüm enerji kaynaklarını tüketti ve gezegeni terk etti. Büyük uzay istasyonlarında yaşıyorlar. Maalesef Ludwig, uzay gemisiyle bu yıkamalardan birine çarptı ve yeryüzünde çöküyor. Hasar görmüş bir uzay gemisi, zararlı bir şekilde enerji know-how ve 1 milyar insanın zarar görmüş bir uzayaşlığında olması gereken çok uzak bir homeplanet - şimdi bu karışıklığı temizlemek için bir oyuncu olarak size kalmış!

Minimum: OS: XP (SP3) / Vista / 7/8 İşlemci: Intel Celeron 2.6 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8400 GS DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 600 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 7/8 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 760 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ