Lunar Flight Full İndir Oyun indir

Lunar uçuşu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lunar Flight - klasik arcade oyununda, Ay Lander, Lunar Uçağı, Tecrübeyi tamamen kurgusallaştırılmış ve erişilebilir bir Ay Modülü simülatörüne genişletir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Shovsoft

Publisher: shovsoft

sürüm tarihi: 15 Oca 2012

Tür: Simülasyon, VR

Bu eşsiz ve zorlu oyundaki 'Ay Uçuşunun' en gerçekçi ve güzel gerçek zamanlı simülasyonunu keşfedin. Yedeklenecek bir saniyelik yakıt saniyesi olan aylara tedarik ederken, Supply Supplies'a Supplion Supplies'a Teslim Ederken Kalp Dövme Sikleti'ni yaşayın!

Klasik Arcade oyunu, Lunar Lander, Lunar Uçağı, Lunar Uçağı, kargo taşımasını, anket konumlarında veri elde etmeyi ve kaybolan kargoyu bulmak için çeşitli misyon türlerini sağlayan, tamamen kurgusallaştırılmış ve erişilebilir bir Ay Modülü Simülatörüne deneyimi uzatır.

görevleri tamamlamak, ayar almak, onarmak ve yükseltmek için kullanılacak olan deneyim puanı ve para kazanır. Görevlere ek olarak, çevrimiçi lider panolarla ve küresel olarak sıralanan bir 'Pilotlar' lider tahtası, deneyime göre sıralanmış zaman deneme zorlukları vardır. Oyunu yuvarlamak için, ek zorluklar ve hedefler sağlamak için çeşitli başarılar vardır.

Anahtar fetürleri: İz ir desteği Otantik Newtonian Uzay Fiziği Bağımlılık, zorlu simülasyon Nakliye, Anket ve AMP'den para ve deneyim kazanın; Kayıp Kargo Kurtarma Görevlisi Lunar Modülü için Yükseltmeler ve İşlem Öğeleri Satın Alma Çevrimiçi Zaman Deneme ve Pilot Deneyimi Lider Kurulları Silah sistemleri ile çevrimiçi çok oyunculu Rastgele görev üretimi 51 Başarılar Muhteşem grafikler ve etkiler Ödüllü Soundscape Benzersiz dörtlü görünüm ekranı Kapsamlı Tekrar Sistemi Varsayılan X360 Denetleyici Desteği Çoklu Giriş Aygıtları (HotAs) desteği

OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 2.4 GHz veya Eşdeğer İşlemci Bellek: 2 GB Sabit disk alanı: 900 MB Ekran kartı: 500 MB Video RAM ve en azından Shader Model 2.0 DirectX®: 9.0C Ses: Windows uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ