Luna’s Fishing Garden Full İndir Oyun indir

Luna'nın Balıkçılık Bahçesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Luna'nın balıkçılık bahçesi kısa, rahat bir balıkçılık ve bina oyunudur. Balık yakalayın, takas edin ve yeni ağaçlar ekleyerek hayallerinizin bahçesini oluşturun, su nesneleri yerleştirerek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Coldwild Games, Illufinch

Publisher: Coldwild Games

sürüm tarihi: 16 Haz, 2021

tür: gündelik, bina, macera

Cassie, gizemli bir tilki ruhu olan Luna'ya ait bir adada uyanır. Birkaç dakika sonra, şimdiye kadarki en büyük bahçeyi yaratma ile görevlendirildi!

Luna'nın balık avı bahçesi kısa, rahat bir balıkçılık ve bina oyunudur. Bir peri masasının bir parçası olun, balık yakalayın, Fox Ruhuyla ticaret yapın ve yeni ağaçlar ekleyerek, su nesneleri yerleştirerek ve hayvanları takımlara getirerek hayallerinizin bahçesini yaratın.

istediğiniz şekilde oynayın

kendi hızınızda ilerleme ve balıkları yakalamak, ağaç dikmek ve sulamak ve adalara hayvanları yerleştirmek keyfini çıkarın. Ana plotline'yı tamamladıktan sonra, istediklerinizi istediğiniz şekilde kalmaya ve bahçenizi inşa etmekten memnuniyet duyarız. Bunun içinde kaybedemezsin.

sağlıklı bir deneyim

Güzel piksel sanat ve rahatlatıcı film müziği ile, Luna'nın balık avı bahçesi, endişelerinizi uzaklaştıracak ve sizi renkli su dünyasına götürmek için tasarlanmıştır. Ada ruhlarını karşılayın ve görevlerini tamamlayın ya da sadece rahatlayın ve etrafınızdaki dünyayı gözlemleyin.

Ana özellikler

Balıkçılık becerilerinizi geliştirin: her biri kendi davranışı ve yakalamak için ekstra zorluk olan 20'den fazla farklı balık türü yakalayın.

Kendi bahçenizi oluşturun: Adaları üzerinde güzel ağaçlar bitki, suya yüzer nesneleri yerleştirin ve yeni kuşlar ve hayvanları getirin!

Kalışınızın tadını çıkarın: Teknede dolaşın, martıların uçmasını izleyin, arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Bu huzurlu dünya herkesi ağırlıyor!

Minimum: OS: Windows 7 (SP1 +) veya daha sonra İşlemci: Intel Core Duo veya daha yenisi (X86, X64 SSE2 Talimat Seti Desteği ile Mimarisi) Bellek: 1024 MB RAM Grafik: DX10, DX11, DX12 yetenekli DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ