Mad Age & This Guy Full İndir Oyun indir

deli yaş ve amp; Bu adam full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Çılgın yaş ve amp; Bu adam - bu buhar yaşıdır. Bu daha önce hiç görülmemiş eşsiz teknoloji geliştirme zamanı. Bu, bilim, araştırma ve icatların dönemi ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Atomic Wolf

Publisher: Atomic Wolf

sürüm tarihi: 24 Eki, 2017

tür: eylem, gündelik

Bu buhar yaşıdır. Bu daha önce hiç görülmemiş eşsiz teknoloji geliştirme zamanı. Bu bilim, araştırma ve icatlar dönemidir. Ancak, bu dünyanın da başka bir tarafı var, taraf herkes farkında değil. Bu dünya, modern teknolojiyi kötü amaçlı kullanmayı planlayan çılgın bilim adamları ile doludur - dünyayı ele geçirmek istiyorlar. Ancak kötülük ve aldatma gücünde büyüdüğünde, görünecektir. En yeni bilim icatlarının yanlış ellere girmediğinden emin olmak için seçkin bir birimin gizli ajanıdır.

deli yaş ve amp; Bu adam, hatırladığınız en iyi klasik oyunlardan ve sevdiğiniz en iyi klasik oyunlardan birleştiren dinamik bir arcade oyunudur.

Caves, Buz ve Villain'in kalesi dünyasında yolda bir sürü düşmanla tanışacaksınız. En gelişmiş buhar teknolojisi ve onlarca çeşitli tuzaklar tarafından sürülen robotların farkında olun! Çalınan planları geri almak ve kötülük tekrar kaybetmek!

Minimum: OS: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 / Pencere 10 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Quad 2.7 GHz, AMD Phenom (TM) II X4 3 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Özel Grafik Kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
89
TELİF HAKKI İHLALİ