Madrobot X Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 June 2017

MadRobot x full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Madrobot X eski bir okul vuruşu oyunudur. Bir robotu, çılgın bir bilim adamının laboratuvarından kaçmaya çalışan bir robotu kontrol ediyorsunuz ve bunu başarmak için, yardımına ihtiyacınız olacak.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Netox

Publisher: Bazens

sürüm tarihi: 21 Eylül 2016

tür: casual, eylem

MadRobot X eski bir okul vuruşu oyunudur. Bir robotu, çılgın bir bilim adamının laboratuvarından kaçmaya çalışan bir robotu kontrol ediyorsunuz ve bunu başarmak için, aynı zamanda kaçmak isteyen başka bir robot olan Gobogobo'nun yardımına ihtiyacınız olacak. Görev kolay değil; Çılgın bilim adamı kimsenin kaçmasını önlemek için her şeyi yapacak.

Özellikler

* Normal: Yont robotu hareket ettirir, rstick sürgünleri ve ışınları manevralar

* Klasik: Kansör robotu hareket ettirir ve ışını manevra yapar, düğmeler vurun

Anahtar fetürleri: Piksel sanat tarzı İlerici zorluk Güç kaynağını çalıştırın Özel yetenekler 12 Patronlar Mermi, mermi, mermi! Kabus modu GamesServices Scoreboard 2 mod ile Gamepad desteği: Oyun ayarları (hitbox, dokunmatik ekran, HP kurtarma, vb ...) Sessizleştirme yeteneği, sadece müzik değil, aynı zamanda ses efektleri de Ve çok daha fazlası (mermiler gibi!)

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 veya daha sonra Grafikler: DirectX 9 (veya daha yenisi) en az 32 MB bellek ile uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ