Mafia Full İndir (GOG) Oyun indir

mafya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mafya - 1930. Mafya ile istemeden bir fırçanın ardından, CABDriver Tommy Angelo, organize suç dünyasına isteksizce iticidir. Başlangıçta, düşme konusunda huzursuz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illusion softworks

Publisher: 2k

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2002

tür: eylem, macera, açık dünya, yarış

1930'dur. Mafya ile istemeden bir fırçanın ardından, CABDriver Tommy Angelo, organize suç dünyasına isteksizce ittirilir. Başlangıçta, Salieri ailesiyle birlikte düşmek konusunda huzursuz, ama yakında ödülleri görmezden gelmek için çok büyük hale geldi. Rütbeleri artırırken, maaş günleri büyüdü, ancak işler daha da kirleniyor. Tommy nihayetinde Salieris'in saygısını kazanabilir, ancak yapılmış bir adam olmak, onu seçtiği yeni hayatla her zamankinden daha fazla itiraz edecek.

Yeni cennete deneyim

, tarihi depresyon dönemi mimarlığına ve kültürüne dayanan bir özveri olan 1930's Amerikan şehri olan 12 kilometrekarelik yeni cennetten daha fazlasını keşfedin.

Otantik hikaye ve aksiyon dolu oyun

1930'lardan itibaren etkinliklerden ilham alan 20'den fazla heyecan verici görevi oyna. SALIERI AİLE AİLMINDAN SORULARIN GÖRÜNÜMÜNDEN ÖNCEĞİNDEN YOLCULUK, MOB HITS, Araba Kovaları, Bootleging, Ateşler, Banka Soygunları ve Daha Fazlası.

ERA-ilhamlı araçlar ve silahlar

Cesurlaşan bir kaçış şoförü olarak, gerçekçi fizik ve gerçek zamanlı hasara sahip 60'tan fazla tarihsel ilham alan arabanın arkasına geçin.

Bu zorlu işleri, emrinizde bir düzineden fazla silahla tamamlayın. Beyzbol Yarasalarından Sewed-Off Shotguns, Magnums ve ünlü Tommy Gun, sizi geçmeye cesaret eden herhangi bir bilge adamla başa çıkmak için.

Not: Mafya'nın bu yeniden oluşturulması düzenlenmiş bir müziğe sahiptir ve lisanslı herhangi bir müzik içermez.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.4 GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C Uyumlu Ses Kartı Uyumluluğu Uyarısı: Windows 8 ve üstü DirectYlay gerekir. Windows XP 64-bit desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ