Magic Scroll Tactics Full İndir Oyun indir

sihirli kaydırma taktikleri / ma ji t ku su ku ro hikaru tatari ku te ku su / sihirli makara / sihirli kaydırır full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda çatlamış ve torrent sihirli kaydırma taktikleri / ma ji t ku su ku ro hikaru Tatari Ku Te Ku Su / Magic Reel / Magic Scrolls -. Yükün zaferin anahtarı olan bir yan kaydırma taktik rpg!

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

West: オ オ ト リ リ

Publisher: オ オ ト リ リ Elektronik, Gamera oyunu

sürüm tarihi: 27 Nis, 2018

tür: rpg, strateji, anime

Yan kaydırma taktiksel eylem

Magic Scroll TACTICS, yükselişin zaferinin anahtarı olduğu bir yan kaydırma, dönüş tabanlı bir taktiksel RPG'dir. Yüksek zemini kazanır ve Yağmur Yoksulları, Hapless Foes'ınız üzerine darbelerden aşağı doğru çeker veya çağrılarınızın vurduğu sorun yaşarken İyi korunan düşmanlar onları yukarıdan tehdittir ...

Ama asla korkmayın! Bir bağlamış olsanız bile, savaşın gelgitlerini açmak için emrinizde çok çeşitli seçeneklere sahipsiniz. Yüksek zemini ele geçirmek için hızlı ve çevik savaşçılar kullanın, savaş alanına hükmetmek için uçan birimler Havadan ya da sihirli şey favuğu kızartabilir, dondurabilir veya zaparabilir, pozisyonları!

Detaylı yetenek ağaçları

Farklı yetenekleri öğrenmek ve geliştirmek için her seviyeye yükselttiklerinde puan karakterlerini kullanın. Her sınıfın ustalaşması için kendi yetenekleri vardır ve karakterler yepyeni bir yetenek kümesi açmak için işleri değiştirebilir.

Sihirbazlar ve Korsanlar ve Toplamlar, OH!

Nash, yapacak bir işi olan festy bir çağrıdır: yani, eski bir cadı ve dünyayı tahrip etmekten bir grup kötü magi grubunu durdurma!

Yol boyunca, bir antik ve bir soyundan genç bir övgüyle arkadaş olacak, düello, yağmuru takıntılı, son derece kalıcı bir korsan, ölümcül canavarların orduları!

Minimum: OS: Windows10 İşlemci: Intel Core i5 Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 1030 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ek notlar: Birlik ile yapılan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ