Magic Technology Full İndir Oyun indir

sihirli teknoloji full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirli Teknoloji - Bu oyunu oynarken, kendinizi büyü ve teknolojinin olduğu bir dünyada bulacaksınız. Bilinmeyenleri aramada çılgın bir bilimciye yardım etmek için, ziyaret edebilirsiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vulkano forge

Publisher: vulkano forge

sürüm tarihi: 29 Jan, 2018

tür: strateji, kule savunma

Popüler bir MOBA oyun haritasında tek oyuncu modunda yapılacak yaygın bir kule savunma turnuvası başlatıyoruz. Oyunun tüm sahipleri, hak kazandıktan sonra yarışmaya katılabilir.

Ödül Fonu: Oyunun Satışlarının% + 10'u, 64 Yeri Ödeme, Yeterlilik Aşaması 4 ay sürecek.

Cybersport'a hafif bir adım daha fazla oyuncuyu içermelidir. Tüm kule savunma hayranlarını katılmak için davet ediyoruz ve elbette, yeni oyuncular da bize katılacak memnuniyetle karşılanıyor!

Bu oyunu oynamak, kendinizi büyü ve teknolojinin olduğu bir dünyada bulacaksınız. Bilinmeyen bir bilim insanına yardım etmek için, en şaşırtıcı yerleri ziyaret edebilirsiniz: ormanlardan, çeşitli şaşırtıcı canlıların yaşadığı, nispeten zararsız, antik, inanılmaz derecede tehlikeli yaratıklarla bitenler.

Onlarla başa çıkmak, savunmanız gereken en çılgın bilim insanının icat ve bulguları size yardımcı olacaktır, o ... o ... bir şey icat etmek, iyi ya da kazmak, önemli değil, bir şekilde işler, doğru mu?

Anahtar fetürleri: Turnuva "MTL". Turnuva haritasında dalgaların otojenerasyonu. 18 görevde 400'den fazla yaratık dalgası. 10 tip değiştirilmiş silah. 3 çeşit farklı beceriler. Farklı karmaşıklık seviyeleri. Kendi özelliklerine sahip eşsiz yaratık türleri. Çeşitli haritalar. 3B dünyadaki her şey.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Platform güncellemesi ile Windows 7 64bit Service Pack 1 İşlemci: I3 2.6GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 460 veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: I5 2.6GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 920 veya AMD Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ