Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers 2013 Full İndir Oyun indir

Magic: Toplantısı - Planeswalkers'ın Düellileri 2013 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Magic: Toplantısı - PlaneSwalkers 2013'ün Düellileri - Yeni Karşılaşmalara ve AMP'yi almak için fantastik uçaklarda seyahat ederken arkadaşlarınızla ya da AI ile oynayın; rakipler. Magic 2013 ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: paslanmaz oyunlar

Publisher: the Coast Sihirbazları LLC

sürüm tarihi: 20 Haz, 2012

Tür: strateji

Magic ile daha büyük bir zorlukla karşı karşıya: Toplantısı - PlaneSwalkers 2013'ün Duels!

Bu hit franchise'ın en son sürümünde, fantastik uçaklar arasında seyahat ederken arkadaşlarınızla veya AI ile oynayın, yeni karşılaşmalar ve rakipleri ele geçirin, zorlu bulmacaları çözün ve PlaneChase Multiplayer formatındaki diğer üç oyuncuya kadar yüzleşin. Becerilerinizi anladıktan sonra, Dragon Planeswalker Nicol Bolas'ı, Multiverse'nin nihai kötü adamına karşı kendinizi çukur yapın.

Özelleştirilebilir on özelliğe sahip olan Magic 2013, oyununuz için bireysel kayıtlar, yeni oyun eşyaları, kilidini açmak için yeni oyunlar dahil olmak üzere yeni özellikler sunar ve, büyü yaparken ne kadar yetenekli olanlar için, büyülerinizi kullandığınızda hangi topraklara dokunacağını seçme seçeneği sunar. .

Temel özellikler:

Her şekilde daha büyük ve daha iyi: PlaneSwalkers 2013 tarihli düello, güncellenmiş grafikler ve müzik, en son kartlar ve güverte ve ek özellikler, zorluklar ve güncellenmiş çok oyunculu bir oyun modu ile hit franchise'a ekler!

Multiplayer Mayhem: PlaneChase Multiplayer formatında, siz ve en fazla 3 kişi (oyuncu veya AI), yerel ve çevrimiçi oyunda sürekli kaydırıcı bir ortamda multioverse arasında savaşırken garip fenomenle karşı karşıya olacaktır.

En son kartların bazılarını kullanan güverteler: Planeswalkers 2013'ün Düellileri, en son sihrinden kartları kullanan on farklı güverte bulunur: MACIC 2013 çekirdekten önce, resmi sürümünden önce ayarlanan Magic 2013 Core'dan kartlarla oynama şansınız da dahil olmak üzere. Her güverte ayrıca oyun yoluyla da kilidi açılabilen 30 ek kart sunar.

Zorlu Karşılaşmalar: Tecrübe Karşılaşmaları, rakibinizin belirli bir sihirli strateji türünü temsil eden yığılmış bir güverte çaldığı Yığılmış bir güverte oynadığı 2013 Planeswalkers 2013'ün Duels'ta bulunan benzersiz bir bulmaca türü olan karşılaşmalar.

Yolunuzu oynayın: Deck'lerinizi istediğiniz şekilde oynatmak için değiştirebilmeye ek olarak, büyülerinizi düşürdüğünüzde hangi topraklara dokunacağınızı da seçebilirsiniz.

OS: Windows 7 / Vista / XP İşlemci: 2Ghz CPU (Pentium 4 veya Eşdeğeri) Bellek: 1GB RAM (Vista ve Windows 7 için 2GB) Sabit disk alanı: 1.5GB HDD Ekran Kartı: 512MB DirectX 9.0c Pixelshader 3.0 destekli uyumlu video kartı DirectX®: DirectX 9.0C veya üstü Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek: Yerel kooperatif bir denetleyici gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ