Magical Drop V Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 May 2013

Büyülü damla v full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Büyülü damla v, kanıtlanmış oyun mekaniğinden, modern görsellerden yararlanmak için tam olarak tasarlanmış yeni bir versiyona geri döndü ve sosyal çok oyunculu çevrimiçi bir deneyime odaklanıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Golgoth Studio

Publisher: utv ateşleme eğlence

sürüm tarihi: 15 Kas, 2012

tür: bulmaca, rahat, anime

Büyülü damla geri döndü !!!

Evet, kült-classic, modern görseller ve çok oyunculu çevrimiçi deneyimler ile karıştırılan franchise'dan beklediğiniz tüm hızlı tempolu eylemlerle iade eder.

Büyülü evreni üç savaş modundan biriyle keşfedin (veya yeniden keşfedin):

Ya da nihai oyun deneyimi için Ghostlop, Ghostlop'u oynayın!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Kafa kafaya - bir vs. Takım Savaşı - İki - İki Tepenin Kralı - Dört oyuncu turnuvası 11 ilginç tarot kart tabanlı karakterlerden biri olarak oynayın. Her karakterin arka plan hikayesini dizinin başlangıcından veya en sevdiğiniz karakterinin kilidini açın. Full HD (1080P) yeniden karıştırılmış müzik ve yeni sesler ile birlikte yeniden çizilmiş grafikler. Üç Savaş Modu - bir, iki, iki ve tepenin kralı (4 oyuncu turnuvası). Ghostlop'un dönem dışındaki serbest bırakılması.

OS: Windows XP, Vista, 7, Windows 8 İşlemci: CPU 2GHz Intel Duo Core Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 GT veya Eşdeğeri DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk Ses: uyumlu DirectX 9.0c
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ