Mahjong Deluxe 3 Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 July 2016

Mahjong Deluxe 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mahjong Deluxe 3, ödüllü oyun geliştiricisi Ensenasoft tarafından üretilen popüler Mahjong serilerinin en yeni girişidir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ensenasoft

Publisher: Ensenasoft

Çıkış tarihi: 22 Nis, 2016

tür: casual, bulmaca

Mahjong Deluxe 3, ödüllü oyun geliştiricisi Ensenasoft'un ürettiği popüler Mahjong serilerinin en yeni girişidir. Sürümler arasında 15 milyondan fazla indirme ile Mahjong Deluxe Blockbuster serisi, kullanım kolaylığı, sezgisel kontroller ve aile dostu özellikler ve içeriklerle etkilemeye devam ediyor.

Mahjong Deluxe 3, klasik 2D ve şanlı 3D'de tadını çıkarmak için toplam 640 heyecan verici bulmaca düzenini içeren 8 farklı dünyayı içerir. Bulmacalar, rastgele kiremit siparişleri kullanılarak ortaya koyulur, her bir oturumda yeni bir deneyimle birçok kez tekrar oynamanıza izin verir. Heyecan verici bir puanlama sistemi, harika ses efektleri ve rahatlatıcı müzik eğlenceye ekler. Her yaştan ve deneyim seviyelerinin oyuncularına uygun Mahjong Deluxe 3, popüler Çin klasiğinin modern bir yorumunu sunar ve rahat oyun koleksiyonunuzda bir zorunluluktur.

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 2 (SP2), Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 destekli VCard DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0 destekli VCard DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ