Mainframe Defenders Full İndir Oyun indir

Mainframe Savunucular full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Peynir savunucuları - Dönüşlü taktikler, dişli ve birim özelleştirmesi etrafında ortalanmış. Basit bir savaş, yüksek tekrarlanabilirlik ve tonlarca yağma sunar. Öğeler sadece istatistik vermez ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Old Byte Apps

Publisher: mega9pixel

sürüm tarihi: 25 Şub, 2020

Tür: strateji, dönüş tabanlı, Sci-Fi

Mainframe Savunucuları - Taktik Retrofuturistik Strateji Oyunu.

Bir bilgisayar virüsü "Stargazer" araştırma kompleksine sızdı. Robotik birimlerin çoğu virüs tarafından kontrol edilir. Kompleks ana bilgisayarı savunmak için bir görevde 4 prototip bir kadro kurşun. Saldırıları kovmak, birim imalatçıları yok etmek, değerli verileri indirmek, enfekte olmayan düğümleri indirmek ve kompleksin en derin parçalarına giderken daha fazlasını yapın. Güçlü kombinasyonlar oluşturmak için madde sınırlamaları ve dezavantajları ile çalışın. Düşmanlarınızı çeşitli taktiklerle imha edin: onları aşırı ısınır, korozyona eritin, hasarı emer ve ateş verir. Fakat tek bir stratejiye güvenmeyin, çok fazla - düşmanlara karşı koymak için bir yol olabilir. Ama her şeyin üstünde: Ana bilgisayarı savun!

* Retro tarzı: Grafikler, 80'lerin terminal PC'den Hybrid Synthwave film müziği ile ilham alın.

* Farklı taktikler: Düşman robotlarını ölüme aşmak, onları mermilerinize gömün, tek bir güçlü atışla ortadan kaldırın veya rakiplerinizi debuffs ile işe yaramaz hale getirin - bu oyun akılda tutulabilir strateji ile tasarlanmıştır.

* Kadro'nuzu oluşturun: Güvertizi inşa etmek zorunda olduğunuz kart oyunlarında, ana kare savunucularında, durdurulamaz bir takım oluşturmak için farklı eşyaları benzersiz yeteneklerle birleştirmeniz gerekir. Öğe dezavantajları ile çalışın ya da onlara iki katına çıkar, kusurlu, ancak güçlü bir yapı yaratın!

* Benzersiz düşmanlar: Düşman kadrosu olsa da boşta kalmayacak. Her birim takımda kendi rolü vardır ve belirli stratejilere karşı koymak için tasarlanmıştır. Hedeflerinizi akıllıca seçin veya kaybedersiniz.

* Prosedürel düzeyleri: El yapımı odalar, rastgele seviyeler oluşturmak için prosedür üretimi ile birleştirilir. Görevler, benzersiz görev koşulları ile birlikte farklı hedeflere sahiptir. Mücadeleyi kabul edersiniz veya bilinmeyen ve geride kalma riskini önler misiniz?

* İlerleme sistemi: zafer ya da yenilgi, oyun henüz bitmedi! Her biri benzersiz bir yükseltme ve yükleme seti olan yeni birimlerin kilidini açın. Yeni stratejilerinizi desteklemek için yeni öğelerin kilidini açın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Celeron Bellek: 2048 MB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
93
TELİF HAKKI İHLALİ