Marble Land Full İndir Oyun indir

Mermer arazi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mermer arsa, hedefin, seviyeye dağılmış çeşitli aksaklıkları kullanarak, bir mermeri belirlenmiş bir hedef alanda bir mermeri yönlendirecek olan bir fiziğe dayalı VR puzzle oyunudur ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sorumlu Teknolojiler

Publisher: sapık teknolojiler

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2017

tür: bulmaca, sci-fi, casual, vr

Mermer arazi, öncelikle VR için tasarlanmış bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Oyunun amacı, elemanların seviyedeki konfigürasyonunu değiştirerek, bir mermer bir mermerin hedef hedefine doğru yola yönlendirmektir. Oyun 45 artan zorluk seviyesi içeriyor, üç farklı ortama bölündü: çöl, mağara ve dağ.

Bulmacalar üzerinde zaman sınırı yoktur ve çözümü bulmak için istediğiniz kadar farklı yaklaşımlar deneyebilirsiniz. Mermer arsa, herhangi bir VR hareket hastalığına neden olmayan sürükleyici ve konforlu bir deneyim sunar.

Oturma, duran veya oda ölçekli VR deneyimi olarak bir Gamepad veya Hareketli Kontrolörler kullanılarak oynatılabilir. Ayrıca fare ve klavye veya standart bir denetleyici olan VR olmayan bir oyun olarak da oynanabilir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 45 farklı karmaşıklık bulmacası 3 muhteşem ve rahatlatıcı ortamlar Çok sayıda farklı seviye mekaniği ve kontrapları Oynanabilir VR Modları: Oturma, Ayakta ve Oda-Ölçekli Rahat VR deneyimi, hareket hastalığı yok Doğrusal Hareket, Snap Tornalama, Teleport ve "Kapmak ve Çekme" Lokotosunu destekler Hareket kontrolörleri için destek, Gamepad VR Olarak Oynanabilir Oyun (VR Kulaklığı gerektirmez)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük Depolama: 9 GB mevcut alan Ek notlar: VR versiyonu için minimum. Ayrıca VR olmayan olarak oynanabilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ