Marlene Act 1 Betwixt Full İndir Oyun indir

Marlene ACT 1 Betwixt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Marlene Act 1 Betwixt bir aksiyon / macera / gündelik oyundur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, rahat, korku, bulmaca, simülasyon, vr oyunları

Marlene ACT 1, Uzi Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 25 Eki 2016'da piyasaya sürüldü.

Aralık ayında yayınlanan Betwixt güncellemesi grafiksel geliştirmeler, daha fazla oyun ve daha fazla sürprizler ekler!

Marlene, kahramanı Ewan Brody olarak yıldız olduğunuz zaman ve sürükleyici (VR isteğe bağlı) psikolojik korku hikayesidir. Ewan, yeğeninin Marlene'nin ortadan kaybolduğu veya muhtemelen daha kötü bir şey olduğu haberleri duyduktan sonra uzaktaki kız kardeşi'ni ziyaret etmeye gidiyor!

Çevresel görevleri tamamlayarak gizemi açığa çıkarırken ve bulmaca çözümü, motiflerin belirsiz olduğu gizemli bir rakam tarafından acımasızca takip edilecektir.

Bu, üç Kanun Hikayesinden birine sahip. Her bir kendi kendine yeten eylemde, Marlene'yi çevreleyen olaylar hakkında farklı bir görünüme sahip farklı bir kahraman olarak oynayacaksınız.

Oyuncuyu doğaüstü bir ortamda batıran etkileşimli bir korku hikayesi girin ve yabancı ailenin etrafında olanları bir araya getirin.

Şimdi bir VR kulaklık olmadan oynanabilir. Joypad veya fare / klavye desteklendi.

HTC VIVE ve Oculus Touch için bir oda ölçeği deneyimi olarak VR için inşa edilmiştir

Minimum: OS: Windows 7 64 bit İşlemci: i5 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 670 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 64 bit İşlemci: i5 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ