Marvel vs. Capcom: Infinite Full İndir (FULL UNLOCKED) Oyun indir

Marvel vs. Capcom: Sonsuz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Marvel vs. Capcom: Sonsuz bir aksiyon oyunudur.

Marvel vs. Capcom: Infinite PC oyunu genel bakış:

Marvel vs. Capcom: Infinite Capcom tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 19 Eylül 2017'de piyasaya sürüldü.

Gameplay Genel Bakış İki katlı evrenin arasındaki epik çatışma Marvel vs. Capcom: Sonsuz, son derece saygın aksiyonla mücadele oyun serisinin bir sonraki dönemine dönüşür. Marvel ve Capcom Üniversitesi, İkonik Karakterler Aksiyon Paketlenmiş Oyuncu-Karşı Oyuncu Savaşı için Ekip Olmadığı Gibi Holdolur.

Anahtar fetürleri:

  İki şirket arasında paylaşılan bir vizyonla hayal edilen ve yaratılan Marvel ve Capcom: Sonsuz, yeni oyuncular ve uzun zamandır hayranları için çeşitli heyecan verici ve erişilebilir tek oyuncu modları ve zengin çoklu oyunculu içerik içerecektir. Tek oyunculu arcade, eğitim ve misyon modlarına ek olarak, görsel olarak çarpıcı ve sürükleyici bir sinema hikayesi modu, her iki evrenin merkezine, sonsuza dek yeni bir tehdit, ultron Sigma'ya karşı hayatta kalmak için savaşırlar. Marvel vs. Capcom: Sonsuz, ikonik konumlar ve fan favorinin bir kombinasyonunun, Marvel tarafındaki kaptan marvel ve demir adamı da dahil olmak üzere her iki evrenin bir kombinasyonunu vurgulamak için inşa edilmektedir. Bir kez daha bu tamamen yeni geçişlerde, oyuncuların en sevdikleri marvel ve capcom karakterlerini seçtikleri yaşları için çırpındadır.

  Marvel vs. Capcom: Sonsuz full ücretsiz indir:

  not: bu oyun Denuvo kullanıyor, bu yüzden kırılmış durumda için beklemelisin. 1. full ücretsiz indir Marvel vs. Capcom: Infinite PC oyunu Buradan:

  (Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

  • Link Marvel vs Capcom Sonsuz - Tam Unlocked Torrent:

  (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

  2. Özü.
  3. kırılmış durumda bekleyin.
  4. Oyun oyunu.
  5. Eğlenin ^^.

  (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
  (indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Marvel vs. Capcom: PC'de Sonsuz Ücretsiz İndir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Marvel vs. Capcom için sistem gereksinimi: Sonsuz ücretsiz İndir:

  Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60ghz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 480, GTX 570, GTX 670 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 59 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound desteklenir (DirectX 9.0c veya daha fazlası)

  Önerilen: OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel Core I5-4690K @ 3.50GHz veya AMD FX-9370 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 960 veya AMD RADEON R7 370 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 59 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound desteklenir (DirectX 9.0c veya daha fazlası)
  İndirme Linkleri

38
TELİF HAKKI İHLALİ