Mass Effect Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

kitle etkisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kütle Etkisi - Komutan Shepard olarak, galakside kahramanca, aksiyon dolu bir maceraya elit bir takımı kurşun. Eski bir tehditten ve .... için yakın tehlikeyi keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bioware

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 28 May, 2008

tür: rpg, bilim kurgu, eylem, atıcı, macera, açık dünya

Komutan Shepard olarak, galakside kahramanca, aksiyon dolu bir maceraya Elite bir takımı kurşun.

Eski bir tehditten yakın bir tehlikeyi keşfedin ve medeniyeti kurtarmak için hain Saren ve ölümcül ordusuna savaşın. Tüm yaşamın kaderi eylemlerinize bağlıdır!

Anahtar fetürleri: Yılın 2007 New York Times oyunu Yüksek çözünürlüklü grafik ve dokulara sahip çarpıcı bir evren PC oyuncuları için optimize edilmiş kontroller ve arayüz Ücretsiz ek içerik içerir - korkunç bataryalara karşı yüzleşin Karakterinizi kişiselleştirin ve sürükleyici açık uçlu bir hikayede darbe vurma macerasına girin İnanılmaz gerçek zamanlı karakter etkileşimi Heyecan verici, taktiksel savaş üçte bir seçkin kadro kurşun Epik bir oranın arası araştırılması

Desteklenen OS: SP2 veya Windows Vista ile Microsoft Windows® XP * İşlemci: Intel P4 2.4 GHz veya Hızlı / AMD 2.0 GHz Bellek: 1.0 GB RAM veya daha fazlası (Vista için 2,0 GB) Grafikler: DirectX 9.0C uyumlu, ATI X1300 XT veya daha büyük (ATI X1300, X1300 Pro, X1600 Pro, Radeon 2600 HD ve HD 2400, minimum sistem gereksinimlerinin altında); NVIDIA GEFORCE 6800 veya daha büyük (7300, 7600 GS, 8500 asgari sistem gereksinimlerinin altında) Sabit Sürücü: 12.0 GB veya daha fazla ücretsiz sabit disk alanı Ses: DirectX 9.0C uyumlu DirectX®: 9.0C

* Windows Vista veya Windows 7 kullanıcıları: Steam'tan "kitle etkisi" başlatmak "Yönetici olarak çalıştır" ayarını gerektirir. Windows Vista'nın kullanıcı hesabı kontrol özelliği etkinleştirilirse, buhardan "kitle etkisi" başlatmak başarısızlıkla sonuçlanır. Kullanıcı Hesabı Denetimi olan kullanıcılar için, "Yönetici olarak Çalıştır" seçeneğini kullanarak buharı başlatın veya Windows Kısayolundan başlatın. İnternet Bağlantısı ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi Oynamak için gereklidir. Www.ea.com adresinde daha fazla bilgi mevcuttur.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
97
TELİF HAKKI İHLALİ