Masterspace Full İndir (v4.0) Oyun indir

MasterSpace full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. MasterSpace, farklı gezegenler arasında seyahat etmenizi sağlayan tamamen yıkılabilir ortamlar ve uzay gemileri içeren madencilik, yaratma ve keşfetme ile ilgili bir oyundur. Kullanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ana teknolojiler

Yayıncı: mastertech

sürüm tarihi: 15 Haz 2015

tür: eylem, simülasyon, rpg, survival

MasterSpace, farklı gezegenler arasında seyahat etmesine izin veren tamamen yıkılabilir ortamlar ve uzay gemileri içeren madencilik oluşturma, yaratma ve keşfetme ile ilgili bir oyundur. Maden metal cevherleri için patlayıcıları kullanın veya yeni inşa edilmiş evinizin bir meteor etkisi ile parçalara ayrılmasını izleyin. Yeni gezegenleri keşfetmek için uzaya girdiğiniz gibi, özel inşa edilmiş uzay geminizin gövdesi bütünlüğü test edilecektir.

Madencilik taşı ile başlarsınız ve ilkel yapı malzemeleri üretmek için ağaçları kesersiniz. Oyun ilerledikçe, daha ileri materyalleri zanaat edebilecek ve sonuçta bir uzay gemisi oluşturabileceksiniz. Malzemeler, basit fırınlar ve kerelerden, lazer taretleri ve derin uzay sensörleri gibi ileri teknolojik başarılara kadar geniş bir yelpazede farklı nesneler üretmek için kullanılır.

Özellikler:

[/ b] Gezegenlerin, binaların ve uzay gemilerinin tamamen özelleştirilebileceği tamamen yıkılabilir ortamlar.

Anahtar fetürleri: Tamamen tahrip edilebilir gezegenler ve uzay gemileri Farklı gezegenlerle dolu bir evren keşfedin Maden kaynakları, binaları inşa etmek ve mal üretmek Yenilikçi İnşaat Sistemi Dinamik Sıvılar Küresel gezegenler Çok oyunculu destek Kolay modding için tasarlanmıştır

Minimum: OS: Windows XP 32-bit İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE 8600GT / AMD RADEON HD3850 * DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: * Intel HD grafikleri gibi entegre grafik adaptörler resmen desteklenmiyor!

Önerilen: OS: Windows Vista 64-bit İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX480 / AMD RADEON HD5850 * DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: * Intel HD grafikleri gibi entegre grafik adaptörler resmen desteklenmiyor!
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ