Max Payne 2: The Fall of Max Payne Full İndir Oyun indir

Max Payne 2: Max Payne Bedava İndir PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Max Payne 2: Max Payne'nin sonbaharında şiddetli, film-noir aşk hikayesidir. Karanlık, trajik ve yoğun, derinlemesine hikaye şok edici twists ve vahiylerin heyecan verici bir sürüşüdür. Aşk acıtıyor ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rePedy Entertainment

Publisher: rockstar Games

sürüm tarihi: 14 Eki, 2003

tür: eylem, atıcı, macera, çıplaklık

Max Payne 2: Max Payne'nin sonbaharında şiddetli, film-noir aşk hikayesidir. Karanlık, trajik ve yoğun, derinlemesine hikaye şok edici twists ve vahiylerin heyecan verici bir sürüşüdür.

Harabelerdeki hayatı, Max Payne, NYPD'de kendini geri bulur. Rutin bir cinayet soruşturması sırasında, ölü olduğunu düşündüğü bir kadın olan Mona Sax'a koşuyor, bir femme ölümcül cinayeti şüpheli. Anahtarları onu rahatsız eden sorulara tutar. Ancak New York'un karanlık ve trajik gecesinde hiçbir şey basit değildir. Underworld Rhugs ordusu max ve aradığı cevaplar arasında duruyor. Onun kendi kişisel cehennesine daha derine dönüşü devam ediyor.

Max Payne 2: Max Payne'nin sonbaharında yoğun bir oyun deneyimi sunar. MAX Payne serisi ile eşanlamlı hale gelen şiddetli, henüz şık bir eylem dizileri ve yavaş hareketli fırlatmaya sahiptir.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 2000 / XP İşlemci: 1GHz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron İşlemcisi Bellek: 256MB RAM Grafikler: Donanım dönüştürme ve amp ile 32MB AGP grafik kartı; Aydınlatma desteği DirectX sürümü: DirectX 9.0 Sabit sürücü: 1.5 GB sabit disk alanı Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı Giriş: Klavye ve Fare

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 2000 / XP İşlemci: 1GHz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron İşlemcisi Bellek: 512MB RAM Grafik: 64MB DirectX 9 uyumlu AGP grafik kartı Donanım T & Amp; l desteği DirectX sürümü: DirectX 9.0 Sabit sürücü: 1.5 GB sabit disk alanı Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı Giriş: Klavye ve Fare
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ