Maze Bandit Full İndir Oyun indir

labirent haydut full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Labirent haydut - kendi zindanınızı oluşturun. Ölümcül tuzaklar ile savun. Conquer & amp; amp; Diğer lakeler!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamestone Studio

Publisher: Gamestone Studio

sürüm tarihi: 6 Tem, 2017

tür: eylem, gündelik

inşa, savun ve yağma! Onlarca ölümcül tuzak ve cihaz kullanarak kendi zindan labirentinizi oluşturun. Mazilerine ustalaşarak ve prenseslerini çalarak diğer haydutlara karşı yarışın. Düşmanlarınızı Hazinesi'nizi gevşetin ve kaleninizi yükseltmek ve dünyadaki en iyi zindanı inşa etmek için parayı kullanın.

Zindan kahramanınızı oluştur

Prensesleri düşmanlarınızdan kurtarmak için layık bir şampiyona ihtiyacınız var. 150'den fazla özelleştirme seçeneğiyle, seçilebilecek sayısız benzersiz kahraman var!

Zindanınızı oluşturun

Prensesinizi savunmak için kendi geçersiz zindanınızı oluşturmanız gerekir. Dungeon savunmanız olarak düzinelerce ölümcül tuzak ve korkunç canavar kullanarak, amacı, başka hiçbir haydutun tamamlanamayacağı ve prensesinizi çalmasının zorlu bir labirent inşa etmektir.

Prensesleri kaydedin (ve zengin olun)

Tek oyuncu modunda mücadele edip oyuncunun PVP modunda zindanlara yol açtığını, uyku prensesini bulmak ve kurtarmak için ölümcül labirentleri gezinmeniz gerekecek. Bu da ne? Tabii ki ödedik! Düşman zindanlarını bastırırken çok sayıda sandık ve para bulacaksınız.

Kalınınızı yükseltin

Sabit kazandığınızı - Hayır, çalınan - kale ve zindan labirentinizi yükseltmeye para harcayın. Daha fazla seçeneğe erişin ve labirentinizi diğer oyuncuların temizlenmesi için daha da zor hale getirmek için zor tuzaklarınızı ve ölümcül yapılarınızı yükseltin.

müthiş ol

Diğer oyuncuların labirentinizi nasıl dövdüğünün tekrarlarını izleyin. Savunmanızdaki kusurları tanımlayın ve zindanınızı iyileştirin, sonra sizi yenen kişiden tatlı intikam alın! Facebook arkadaşlarınıza karşı rekabet edin ve krallıktaki en iyi labirent haydutu olmak için lider tabloların en iyisidir.

Labirent Bandit - Özellikler

- 6 benzersiz krallıkta ayarlanan 90 tek oyuncu seviyesinden ilerleme.

- Kendi labirentinizde zor yapılar ve tuzak tasarlayarak ve yükselterek diğer oyunculara meydan okuyun.

- Kahramanınızı özelleştirin. Kıyafetlerini ve görünümünü değiştirin.

- Rakip haydut labirentlerini keşfederek ve yağmalamak suretiyle zenginleşin ve uyku güzelliklerini devralın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0c destekli grafik kartı Depolama: 150 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I3 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0c destekli grafik kartı Depolama: 150 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ