Mech Anarchy Full İndir (Early Access) Oyun indir

mech anarşi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mech Anarşisi, yoğun oyuncular için yoğun oyuncular tarafından oluşturulan bir aksiyon dolu, hızlı tempolu üst aşağı inişli bir atıcıdır. Sınırsız özelleştirme ile arcade tarzı çekim, iki tane değil ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Trevor Madge

Publisher: Trevor Madge

sürüm tarihi: 15 Mar, 2016

tür: eylem

Mech Anarchy, yoğun oyuncular için yoğun oyuncular tarafından oluşturulan bir aksiyon dolu, hızlı tempolu üst aşağı inişli bir atıcıdır. Yakın sınırsız özelleştirme ile arcade tarzı çekim, iki savaşı yoktur. Yerel ve çevrimiçi oyun 10 oyuncuya kadar destekleme, Mech Anarchy, her türlü oyuncuyu bir toplama ve aksiyon zihniyetine girer.

Adrenalinin sizin içinden birden fazla farklı silah, oyun modu ve bonus turu ile karşılığını hissedin! Arkadaşlarınızla birlikte çalışın ya da bu yeni aksiyon dolu oyunla tüm kaoslara katılın. Mech'lerinizi boyayın, vites değiştirin ve mech anarşisi olan çılgınlığa gidin.

Özellikler:

Bullets arayın

Hafifçe rakiplere doğru. Ama onları iyi kullan - sadece birkaç tane var. Düşmanlarınızı kaçırılan çekimleri duvarlardan çekin ve geri uçurun ya da sizi düşmanların enkazlarından al.

Sandıklarda

Güçlü mermi çeşitlerini bulabilirsiniz. Savvy rakipler, kendinizi açgözlülükle aşırı uzatırken grev yapmayı biliyor.

Anahtar fetürleri: Tam Denetleyici Desteği Yüzlerce kilidin açılabilir 1-5 oyuncu (kooperatif veya rekabetçi) 2-8 oyuncu çevrimiçi çok oyunculu Yerelden çevrimiçi oyundan sorunsuz geçiş Yüzlerce benzersiz seviye Düşmanlara doğru eğri mermiler Çeşitli özel mühimmat türleri Gösteriş Yakın dövüş Sınırlı cephane Mermi yakalama 1 vuruş öldür Aşırı beceri tabanlı oyun

Minimum: Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 60 MB Mevcut alan

Önerilen: Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ