Megalo Polis Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 November 2016

megalo polis full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Megalo Polis - Kampanya izinin cutthroat rekabeti hayatta kalmak ve bir sonraki ABD Başkanı olmak için gerekenlere sahip misiniz? Dirsekleri ovalmanın zamanı geldi, kucağınızı aşırı indirir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Sheep Studio

Publisher: Black Sheep Studio

sürüm tarihi: 26 Şub, 2016

Tür: strateji

Kendinizi hiç düşündünüz mü, siyaset çok basit ve seçim süreci mükemmel mi? Tabii ki yapmadın.

Megalo Polis, sizi siyasi iz, sürtünme dirseklerine, aşırı küfür vaatlerini ve Amerika Birleşik Devletleri'nin bir sonraki başkanı olmak için mühendislik skandallarına atarak deliliğin tadını verir.

Bu hızlı zeki rts'deki kampanya izinde dinlenme yok. Etkilerinizi yaymak için fırsatları tanımak ve ele geçirmek için hızlı düşünmeniz gerekir ... belki sadece bir manipülasyon dokunuşu ile.

Herhangi bir büyük (beyaz) bir ev, sağlam bir temelde oturur. Kampanyanızı, siyasi durumları, siyasi müttefikleri ve sözünüzü yaymak ve teklifinizi yapmak için sadık bir destekçi grubunu tanımladığınızda kampanyanızı yerleştirmek. Ama bu sadece bu siyasi yarıştan biri. Büyüklüğü gerçekten elde etmek için, eşit derecede aç rakiplerinizi artırmanız ve kurtarmanız gerekir.

seçmenlerinizi ve cüzdanınızı, seçmenleri sizin lehinize oy kullanmaya ikna ettikçe, herhangi bir şekilde gerekli olan herhangi bir şekilde bütçeniz. Etkileyici öğrenciler üzerinde yağmur yağdırıyorsanız veya tohumluk dedikodularını yayarsanız, en iyi köpek olmayı hakettiğinizi temizlemek isteyeceksiniz. Siyasi kampanyaların temiz iş olduğunu söyledi?

Ulusun geleceğine karar vermek için gerekenlere sahip misiniz?

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 2.3GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 630M DirectX: Sürüm 9.0

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I7 3.4GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560 DirectX: Sürüm 10
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ