Merry Christmas Oyun indir

"Merry Christmas" bir oyundur ... OPPS Üzgünüm, bu bir oyun değil ?

Noel zamanı bir kez daha burada olduğu görülüyor ve yeni yılı getirmek için tekrar zamandır. Noel'deki Noel'in ve sevdiklerinize olan merhemlerin dileğiyle ve önümüzdeki yıl içinde mutluluk ve refah diliyoruz.

Her şeyden önce, geçen yıl bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sensiz, böyle güçlü bir topluluğa sahip olamayacağız. Bu web sitesini yaratmaya başladığımdan beri, kalbimi buraya koydum, her zaman sana her şeyi getirmek istiyorum, bu yüzden "Biz oyuncularıyız - biz bir aileyiz" burada bu yüzden sloganı görüyorsunuz. Amacım, insanların birbirlerine yardım edebileceği dostu bir topluluk oluşturmaktır (sadece bir taraftan değil, sadece sana yardım ediyorum ... Hayır, tüm insanlar mümkünse birbirlerine yardım etmeli). Ayrıca her zaman arkadaşlarım, eski moderatörler, yeni moderatörler, yardımcıları, güvenilir üyeler, ... yıllar boyunca bana yardım etmek için onlarsız, ve şimdiye kadar temiz bir topluluğa sahip olamayacağız. Bilinen, ilk başta, web sitesi kurulduğunda, insanları oyunu indirmeye ikna eden çok fazla sorun yaşadım, artı birçok insan oyunlarımın virüsleri, trojansları, bok, yavaş, ... ama şimdi "IgG" hakkında konuşurken , herkes bunu güvenilir bir yer olarak görür, bu konuda mutluyum. Bu senin katkısın.

Belki çok fazla dedim, nedenini biliyor musun? Belki de bu benim son görevimdir (bu sitenin yöneticisi olarak), sadece sözlerimi uzun süredir benimle olan üyelere söylemek istiyorum. Hoşçakal söyleme zamanı bu ... Bunun için çok şaşırdığını biliyorum, ama birkaç kişi için ya da en azından gelecekteki planlar hakkında konuşmamı duymuş olanlar, bunun yarısından benim planımda olduğunu bilecekler. yıl önce. Web sitesini yeniden tasarlamak için yarım yıl geçirdim, özellikle arka ucunda (sitenin çok sayıda ziyaretçisi olduğundan, artık istikrarlı olmadığından), ihtiyaç duyulan hataları düzeltmenin yanı sıra, yeni sahibine yapılan her şeyi hazırlar. ... Çoğumuz kendi hayatları var, ben de. En son burada olduğumu istiyorum, herkes için yapabileceğim en iyisini ortaya çıkarabilirim. Siteyi bir arkadaşıma aktaracağım (büyük web sitelerini çalıştırmada oldukça ünlü bir kişi), çok fazla deneyime sahip, bu siteyi yüksek bir seviyeye getireceğine inanıyorum. Bu site büyüdüğünden, artık onu yönetebileceğimi hissetmedim, bu günlerde kalbimle her şeyi yaptım. Bunu Aralık ayının başından itibaren yapmayı planladım, ancak bazı nefret dolu insanlar bunu yapmamı engelledi (onlara teşekkür etmem ve onlardan nefret etmem gerektiğini bilmiyorum ya da onlardan nefret etmem gerektiğini, burada seninle daha fazla zaman verdiklerinde). Bu yüzden siteyi arkadaşıma taşımadan önce her şeyi temizlemem gerekiyordu. Bunları söylemem gerektiğini, söylemeyi anlamayan bazı insanlara ya da merak ediyorsanız, buraya bakabilirsiniz (bir metin dosyasına veya okumak için herhangi bir yere yapıştırın) , Post'un çok uzun olmasını istemiyorum ve gerçekten gerekli değil)

 Bu satırları okuduğunuz için teşekkür ederiz, eğer bu sitenin düzenli bir takipçisi iseniz, bazı nefret dolu insanların bana zarar verdiklerini, birçok kötü şey yaptığımı, onlara zarar verdiğimi ve onların web sitelerini yaptığımı söylediler. Bunu hiç yapmadım, sadece kendi web sitelerini kapatmak istiyorlar çünkü yönetme yetersiz kalıyorlar ve beni bir keçi yaparak, web sitelerini indirmelerinin mükemmel bir nedeni olarak alıyorlar. Daha ne yazık ki, bunun doğru olduğuna inanan ve hiç bir kanıt olmadığına inanan birçok insan var, insanların çok kolay kandırıldığını gördüğüme şaşırdım, birinin internette bir şey hakkında konuştuğunu duyduklarında, hemen% 100 olduğuna inanıyorlar. Doğru, beyinle düşünmeleri gerekmiyor. * Forumlar * etrafında dolaşmayı denedim, hatta bazı insanları bile IgG web sitesinin bok, tam virüs, truva, hatta madencilik kriptisi, ... opps ... hiç şifreleme kullanmadım ve ben biriyim Cryptocurrency'den nefret edenler, Cryptocurury, bilgisayarınızı hızlı bir şekilde kaybeder, ancak karşılığında buna değmez. Beni becerdin çünkü ücretsiz oyunlara dayalı reklamlardan para kazanıyorum, ... belki tanrılar olduklarını düşünüyorlar ve her şeyin onlar için özgür olmaları gerektiğini, sunucuları korumak için hala paraya ihtiyacım var, ama her zaman virüslere hayır diyorum ki, her zaman virüslere hayır diyorum. Truva atları, Cryptocurrency, Madencilik, ... Tersine, web sitelerinden bazılarını ziyaret etmeye çalışıyorum, CPU'yu CPU'yu CryptOcurrency'i yardım etmek için CPU'yu kullanmaya çağırmalarını gördüm. Ve onlar, XD bağışlıyorlar ve TPB gibi siteleri siktiriyorlar çünkü kullanıcının CPU'sunu Cryptocurrency'den Madenciliğin Madenciliği'ni kullanıyorlar, bu forumun etrafında dolaştığında, bu forumdan çoğu modun aynı yere geldiğini fark ettim (eğer gözlemci, göreceksiniz) ve bir süre sonra, bazı web sitelerinin virüsleri olduğu söylentileri yaymak için bir neden bulacaklar ve insanları bunun hakkında konuşmalarını yasaklar. Yavaş yavaş, yalnızca üyelerinin siteleri kalır. İyi tanındığınızda, kendiniz için gözlemleyebilirsiniz, thi 
İndirme Linkleri
59
TELİF HAKKI İHLALİ