MetaHuman Inc. Full İndir Oyun indir

Oyun / 22 December 2015

Metahuman Inc. Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. METAHUMAN A.Ş. - SuperPowers'ı en yüksek teklifi verene satan bir şirketin CEO'su olarak, karanlık sihrini kullanacak ve hisse senedi fiyatlarınızı şişirmek için zaman yoluyla seyahat edersiniz!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2015

tür: rpg, metin tabanlı

En yüksek teklifi verene süper güçleri satan çokuluslu bir şirketin CEO'su olarak ("En İyi Süper Sporlar Para Satın Alabilir"), güçlü sihir, fütüristik teknolojileri icat edecek ve hissedarları etkilemek için hisse senedi fiyatınızı manipüle edersiniz.

"Metahuman, Inc." Paul crossy, "Orpheus Russ" yazarı Paul crossy tarafından heyecan verici bir 260.000 kelimelik etkileşimli bir romandır. Seçimleriniz hikayeyi kontrol ediyor. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Metahuman'ın misyonu ifadesi, "daha iyi insanlar inşa etmek" dır. Çılgın bilim adamları, büyücüler veya her ikisinin de karışımını kiralamayı mı tercih edersiniz? Rakiplerinizi ortadan kaldırır, onları edinir ya da baştan çıkaracak mısınız? Dünyayı şirketinizin yarattığı sorunlardan kurtarır mısın, yoksa ülkeye kaçmak için yeterince para ve gücü seçecek misin?

Metahuman, Inc. Karanlık büyü, SuperScience, Solutions!

Anahtar fetürleri: Erkek veya dişi, eşcinsel ya da düz olarak oyna Üç olası romans Zamanla seyahat Uzaylılarla pazarlık etmek Dünyadaki en güçlü insan olmak

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ