MiDZone Full İndir Oyun indir

Midzone Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Midzone - Benzer zeka içeren dört robot, amacı birbirlerini ortadan kaldırmak ve bunu yapması gereken her şeyi yapacaklar. Dört takım, son takım ayakta duruyor ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NFA, AMASS

Publisher: nfa

sürüm tarihi: 11 Tem 2016

tür: eylem

13 Şubat - 2035,

19 yıldır bu proje üzerinde çalışıyorum, Midzone aşırı bir AI testidir, bu robotlar birbirlerini ortadan kaldırmak için inşa edilmiştir ve sadece bir tane kalana kadar durmazlar.

Ben dört farklı konu inşa ettim, benzer zekayı paylaşıyorlar, ancak farklı stratejiler kullanıyorlar ve bugün hangisinin en iyisi olduğunu çözeceğim, diğer robotları üretme yeteneğine sahipler, güneş enerjisinin nasıl faydalı olacağını biliyorlar. Onlar, de silah üretebilirler ve temiz enerji üzerinde çalışırlar.

Bu gösteri için biletinizdir.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 Seviye Grafik Kartı DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9 uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Asus Radeon R7 240 eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ