Miles & Kilo Full İndir Oyun indir

Miles & amp; Kilo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Miles & amp; Kilo - uçağı yaramaz bir hayaletten, mil ve kiloların perili bir takımadadan kaçmanın bir yolunu bulması gerektiğinden. Çalışmalarına, zıplamalarına, sörf, salıncak ve slayt ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Michael Burns

Publisher: Michael Burns

sürüm tarihi: 30 Kas, 2017

tür: eylem, macera

Uçakları yaramaz bir hayalet, mil ve kilo, perili bir takımadada mahsur kaldılar. Uçakları ile kritik bileşenlerinden sıyrılarak, tek kaçış umudu, tehlikeli manzara boyunca bir kabarık kötülük çetesini kovalamaktır.

Miles & amp; Kilo, Michael Burns tarafından süper sert, süper hızlı tempolu bir platformdur. Oyunun 36 seviyelerinin her biri durmadan temizlenebilir, speedrunning fanları için mükemmel bir seçimdir!

Hem mil hem de kilo kendi çeşitli hamleler ve yetenek kümeleri var: Miles Duvar-Jump, Slayt, Punch ve Toss Meyve, Peskili Critter'da; Kilo, kırılabilir duvarlardan takılabilir ve yakındaki baddies üzerinde boğulmak için havadan çıkabilir. Seviyeler ayrıca mayın arabaları, ip salıncaklar, sörf tahtaları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sürüşlere sahiptir!

Oyunu attıktan sonra özel bir zaman saldırı modu açılır. Burada çevrimiçi Steam Leaderboards aracılığıyla diğer oyuncularınızla rekabet edebilirsiniz - oyunu en hızlı ve en düşük ölüm sayısıyla bitirebilir misiniz?

Miles & amp; Kilo 31 normal seviyeye, 5 özel patron seviyesi, bir düzine eski okul tarzı cutscenes ve Chris Kukla tarafından tamamen RAD Chiptune Soundtrack'tir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ