Militia Full İndir (v1.14) Oyun indir

Militia full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Militia, zaferin heyecanını tek oyuncuya getiren sıkı bir dönüş tabanlı strateji oyunudur. Almak kolaydır ve başladığınız andan itibaren, öğreneceksiniz ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BraingoodGames

Publisher: braingoodgames

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2015

tür: strateji, dönüş tabanlı

Militia, zaferin heyecanını tek oyuncuya getiren ısırık büyüklüğünde bir dönüş tabanlı strateji oyunudur. Almak kolaydır ve başladığınız andan itibaren, becerilerinizi geliştirecek ve geliştireceksiniz - becerilerinizi geliştirir, yeni stratejiler öğrenir ve tek oyunculu merdivene sıralamaya başlayabilirsiniz. Ve yaptığınız gibi, oyun sizinle evrimleşir, her seferinde değerli bir meydan okuma sağlar. Milislia ayrıca usule ilişkin olarak üretilen seviyelere de sahiptir, bu yüzden zorluk taze kalır.

Milis'te, küçük bir savaşçı, büyücü ve süvari bir birlikteliğin lideridir ve kaptanlarını göndererek yerel Marauding Banditry'yi değerlendirmeye çalışırsınız. Oyun döndürür; Sıranızda, biriminizin her birine bir komut verebilirsiniz ve ardından düşmanlar her birinin sıkı ve şeffaf hareket kurallarına göre sıralarına göre hareket edebilirsiniz.

"[Militia] Bu yıl oynadığım en iyi tek oyuncu stratejisi oyunu olabilir." -Keith Burgun (Auro, Dinofarm Oyunlarının Kurşun Tasarımcısı)

Anahtar fetürleri: Not: BEDAVA Karanlık Dünya Genişletme İçeriği içerir (Karanlık Dünya, kendi kahramanları, düşmanları ve merdiveni ile ayrı ve gelişmiş bir oyun modudur).

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: SSE2 talimat seti için destek Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 60 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ