Millennium – A New Hope Full İndir Oyun indir

Millennium - Yeni bir umut full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Millennium - Yeni bir umut - zengin, ayrıntılı ortamlar yoluyla geçiş, renkli karakterleri işe alıyor ve bu heyecan verici düşmanların tehlikeli orduları yoluyla savaş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Aldorlea Games

Publisher: Aldorlea Games

sürüm tarihi: 25 Nis, 2014

tür: rpg, macera, gündelik, anime, dönüş tabanlı, çıplaklık

Backstory

Marine genç - harika şeyleri çabalamak için çok genç.

Ama deniz bir savaşçıdır ve kaderi kabul etmeyi reddediyor.

Çünkü onun kaderi bir köylü olmak ve muhtemelen genç - bir hastalık ya da bir avcı, ne olursa olsun, her zaman myst'in bulana topraklarında bir şeyden ölürsünüz.

Babası kritik derecede yaralandığında, Denizcilik geri savaşmaya karar verir ve artık devam etmeyeceği haçı ele geçirmeye karar verir.

Hangi Haçlı? MyStrock'un zengin megalopolini olan MyStrock'un korkmuş lordlarına meydan okumak ve onları dünyanın yöneticilerine karar veren geleneksel bir gösteride yenmek.

Herkes Marine'ye imkansız olduğunu söylemeye devam ediyor ve bir sinek gibi süpürüldü.

Ama ne düşünüyorsun?

Detaylar

Millennium, 'nin ilk bölümüdür.

Aldorlea

amiral gemisi serisi (Efsaneler, Moonchild, Dreamscape, 3 yıldız, asguaard, yenilmez vb.).

Anahtar fetürleri: Kilidini açmak için 50+ başarılar - hepsini alabilir misiniz? 4 zorluk seviyesi - zorluğunuzu seçin ve oyunu en zorlu olarak tekrar oynamanın tadını çıkarın Görünür veya görünmez canavarları seçin - tercih ettiğiniz karşılaşma stiline hitap etmek İsteğe bağlı rehberlik okları - Bir yürüyüş veya rehber aramak zorunda kalmadan oyunun tadını çıkarın Onlarca gizli oda - her sırrını keşfetmek ve keşfetmek isteyenler için 40 Görevler - Bir köylüden veya çok zor bir bilmecenin çözülmesi için kolay istek, maceranızda ilerledikçe insanlara yardım edin 8 hayvan kralları dahil olmak üzere savaş mükemmel canavarları - orada en tehlikeli ve korkulan yaratıklardır, bu yüzden dikkatli olun. Jeanne'den yardım al - çok az bir şeye ihtiyacın olduğunda çağırabileceğiniz sihirli yetenekli peri arkadaşınız Muhteşem retro grafikler ve müzikler - Millennium, tüm zevkiniz için, türünde yüksek üretim değerlerine sahiptir.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ