MIND CUBES – Inside the Twisted Gravity Puzzle Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 May 2017

Zihin Küpleri ⬛ Bükülmüş Yerçekimi Bulmacanın İçinde Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Çatlak. Zihin Küpleri ⬛ Bükülmüş Yerçekimi Bulmacanın İçinde - Karanlık Yerçekimi-Değiştirme Bulmaca-Platformer Twistler. Sayısız zihin küplerini çözün. Aklınızı kendi aklınızı oluşturarak somutlaştırın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sarhoş maymunlar

Publisher: sarhoş maymun

sürüm tarihi: 26 May, 2017

tür: eylem, gündelik, bulmaca

Boş zamanlarımızda oyun yapmayı öğrenen sadece iki dost maymunuz ve şimdi her türlü oyunda yaşamak için sık sık çılgın fikirlerimizi getirmeyi seviyoruz. Lütfen oyunlarımızın daha küçük, ham deneyim olmasını bekleyin. Biz her zaman sizinle sohbet etmeyi çok isteriz ve daha iyi oyun yaratıcıları olmak için tüm geri bildirimlerinizi çok takdir ediyoruz. Bize forumlarınızı, Twitter veya Facebook'taki sorularınızı veya fikirlerinizi söyleyin. Hata veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sarhoş bir maymun olabileceği en iyi desteği sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Oynarken eğlenin - sarhoş maymunlar

Bu karanlık yerçekimi değiştirme, bulmaca platformunu 100'den fazla farklı seviyede bükülme ile zihniyetinize meydan okuyun.

zihin küpleri tavşanları, bir bulmacayı gerçekten çözmek için genellikle çok sayıda olasılık açacak olan yerçekimini koşarak, zıplamayı ve değiştirerek seviyeleri boyunca gezinebileceksiniz. Ayrıca, yer ve teleporter, ölüm zinciri testereleri ve devi etobur bitkilerinin her yerinde gizli başarılar ve tuzaklar var, üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluktan sadece bir kısmı!

Oyun ayrıca, kendi zihin küplerinizi oluşturmanızı sağlayan bir seviye editörü içerir.

Kendinden yaratılan zihin küpleri toplulukla paylaşılabilir. Güncellemelerimiz dahilinde en iyi zihin küpleri topluluk haritalarının bir seçimini içereceğiz.

Bu şekilde diğer oyuncuların adını bilecek ve harika kreasyonlarınızı oynayabileceklerdir!

◻️ 100'den fazla zihin bükme zihin küpleri

◻️ Daha fazla zihin küpleri zamana eklenecek

◻️ 3 Gizli Başarılar Her Zihin Küpünde Gizlidir

◻️ Sezgisel oyun, oyunun pürüzsüz bir başlangıcı yaratıyor ama ...

◻️ Küpler daha sonraki bir aşamada çılgınca zorlaşıyor - hepsini çözebilir misin?

◻️ funky Funky Dark Music

◻️ Bulmaca ve Plattformer oyununun serin kombinasyonu

◻️ Mind Cube Editor Kendi zihin küpünüzü oluşturmak ve arkadaşlarınızın zarar görmesini sağlamak için

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 64 bit veya daha iyi İşlemci: i3 veya daha iyisi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Her şey çalışmalı. Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: SoundCard yoksa, hala ortam seslerini ağzınızla yapabilirsiniz.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: I5 veya daha iyisi Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Ne kadar iyi olursa olsun. Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: Funky müzik .... Yani evet ... Sesler oldukça harika.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ