Mini Metro Full İndir (Release 46) Oyun indir

mini metro full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mini Metro, büyüyen bir şehir için bir metro haritası tasarımı hakkında bir strateji simülasyonu oyunudur. İstasyonlar arasında çizgiler çizin ve trenlerinizi çalıştırın. Yeni istasyonlar açıldığında, yeniden redraw ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dinosaur Polo Club

Publisher: Dinosaur Polo Club

sürüm tarihi: 6 Kas, 2015

tür: strateji, simülasyon, bulmaca, gündelik, yönetim, bina

Mini Metro'da, hızlı bir şekilde genişleyen bir şehir için metro düzenini tasarlama görevini üstleniyorsunuz. Şehriniz üç istasyonla başlar. Bu istasyonlar arasında metro hatları ile bağlamak için rotalar çizin. Commuters, şehri ellerinden geldiğince hızlı ulaşmak için çizgileriniz boyunca seyahat ederler. Her istasyon sadece bir avuç bekleyen taşıt tutabilir, böylece metro ağınızın gecikmeleri önlemek için iyi tasarlanması gerekecektir.

Şehir büyüyor. Daha fazla istasyon açılıyor ve taşıtlar daha hızlı görünüyor. Ağınızdaki talepler sürekli artmaktadır. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak satırlarınızı yeniden tasarlayacaksınız. Her hafta kazandığınız yeni varlıklar, akıllıca kullanıldığı sürece çok yardımcı olacaktır.

Sonunda ağınız başarısız olur. İstasyonlar çok hızlı bir şekilde açılacak. Taşıtlar platformları kullanacak. Şehrin harekete geçtiği zaman size kalmış.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Zorlayıcı, yapıcı, hektik, rahat oyun. Mantıklı geliyorsa. Yine de değil mi? Sadece oynamalısın. Üç oyun modu: hızlı gol atan oyunlar için normal, stressiz sanal alan için sonsuz ve nihai zorluk için aşırı. Metro'nuzu tam olarak ne kadar yeni yaratıcı modda istediğinizi tam olarak oluşturun. Yirmi Gerçek Dünya Şehri (Londra, New York, Paris, Berlin, Melbourne, Hong Kong, Osaka, Saint-Petersburg, Montréal, San Francisco, São Paulo, Seul, Washington, DC, Kahire, İstanbul, Şangay, Singapur, Stockholm, Mumbai ve Auckland). Her birinin benzersiz bir renk temasına, engeller ve tempo vardır. Rastgele şehir büyümesi, böylece her oyun farklı oynuyor. Başarılı son oyunu kanıtlayan bir strateji, size yardımcı olmayabilir. Her oyunun haritası, Harry Beck'in klasik soyut metro tarzında sizin tarafınızdan inşa edilmiş bir sanat eseridir. Bir kaleci olduğunu düşünüyorsanız, kaydedin, tweet yapın, gösterin veya masaüstü arka planınızı yapın!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 veya üstü İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader Model 4.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ