Mirage of Dragon Full İndir Oyun indir

Dragon Full indir PC oyunu Direkt Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Dragon Mirage, size bir keşif özgürlüğü veren açık bir dünyayla eşsiz bir 2D platformdur. Labirentten dolaşın, bulmacaları çözün ve tüm oyun sonlarını keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: arkhouse

Publisher: Forever Entertainment S. a.

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

tür: eylem, macera

İlk başta ne gördüğümden emin değildim ... her şey karanlıkta ele alındı ​​...

Anılar, rüyalar ... Bir noktada farkettim, karanlığın ... bu karanlığın kendi vücudumdu - sonsuz çöl, antik miranın yansıması - ejderha. Sessiz blaze, "bu" parçalara ayrıldığım için bana geldi.

Kendinizi Dragon Mirage ile rüya gibi, benzersiz, 2d dünyaya bırakın. Size mutlak bir keşif özgürlüğü veren gerçek bir açık dünyayı keşfedin. Labirent'i geçip gizemli yerleri adım adım parçaya göre keşfedin.

Ejderhanın Mirajı'nda, "hikayenin başlangıcı" veya "sipariş" yok, oyunu istediğiniz şekilde keşfedebilirsiniz, tamamen size kalmış. GamePlay-Wise ve Story-Wise, tüm oyunun etkinliklerinin ortasına tam olarak başlarsınız. Sesli bir hedef yoktur, kendi sonunuzu, ya tüm sonları oynayarak ya da sadece güzelce tasarlanmış ortamlara hayran kalarak ve hikayeyi yavaşça ortaya çıkarabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Size mutlak bir keşif özgürlüğü sağlayacak gerçek açık dünya. Benzersiz bir tarzda ayrıntılı 2D grafikler. Orjinal Film Müziği. Klasik platform, labirentler ve bulmacalar. Oyun kılavuzu, tasarım kitabı, gizli kılavuz ve bir oyun kurulum klasöründe OST içerir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 900 MHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Tüm DirectX video kartlarını destekler Ses kartı: Tüm DirectX uyumlu sesi destekler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ