魔物讨伐团 Full İndir (v1.0.4) Oyun indir

sihirli crusal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sihirli misyon - kart ve sonsuz zindan maceraları ile birlikte RPG! Roguelie oyunlarının en eski yakınsamı kartlarla. 14 mesleğe kadar, gerçek insanlar dublaj + kağıt bebek sistemi, mükemmel kart tasarımı, her türlü sihir ve deneyiminizi bekleyen rastgele olaylar!

OYUN DEĞERLENDİRMESİ

Geliştirici: nerdook yapımları

Publisher: Surefire.Games

Çıkış tarihi: 15 Ağu, 2018

tür: strateji, macera, eylem, rpg

"Magic Crusal", resmi Çince hariç, klasik efsanevi kart oyununun "Canavar Slayers "'un resmi Çin'in güçlendirici versiyonudur ve aynı zamanda tüm DLC'leri de içermiştir ve büyük ölçüde geliştirilmiştir. Bu, kart savaşını ve RPG'yi birleştiren bir Roguelie macera oyunudur. Oyuncular 14 mesleğe (hırsızlıklar, sürüşler, şövalyeler, papazlar, barbarlar, büyücüler, suikastçılar, mandallar, canavar krallar, çılgın savaşçılar, ölümsüz büyücüler, eczaneler, uçan ejderhalar, iş adamları), sürekli tuhaf mücadele ve herkese erişim yoluyla çalışabilirler. kendi efsanelerini oluşturmak için rastgele olaylar çeşitleri. Mükemmel bir kart tasarımı ve benzersiz bir yetenek sistemi neredeyse sınırsız bir gruba eşdeğerdir.

"Magic Crusal" Resmi Tartışma QQ Group 791224753, Tartışmaya katılmak için tüm kart arkadaşlarına hoş geldiniz! Meslek kartı oyuncuları ve tanınmış UPS sizi bekliyor!

Oyun özellikleri

14'e kadar meslekte: 6 Temel meslekler + 6 ileri meslekler + 2 özel stil mesleki, her birinin kilidini açtıktan sonra benzersiz bir kart grubuna sahiptir.

Süper Soğuk Oyun El: Kart, bir sette, ne kadar havalı olduğunu biliyorsunuz!

Kişiselleştirilmiş Rol Sistemi: Zengin İfadelerle Birleştirildi ve Kağıt Bebek Sistemi + Gerçek İnsanlar Dublaj ile değiştirilebilir ve güçlü.

İtibar ve ekipman sistemi: Savaş başarısızlığı bir sonraki savaş deneyimini güçlendirmeye devam etse bile, ekipman ve itibar için yetenek değişimi her zaman umuttur.

Zengin Kısıtlama Ayarı: Yangın ve su, parlak ve karanlık ve birbirlerinin su basmış. Örneğin, rahip unwarters bastırabilir, düşmanla başa çıkmanın en iyi yolu alev korkusu yanıyor.

Benzersiz grup kartı süreci

Daha stratejik keşif haritası

efsanevi mod ve sonsuz mod

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: İşlemci 2 GHz (Çift Çekirdekli) Bellek: 256 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 256 MB VRAM ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ