Money Makes Money Full İndir Oyun indir

PARA PARA BEDAVA KAZANMA PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Para para kazanıyor - hayatı bir fakir olarak mı yaşayacaksın ya da milyoner olur musun? Zamanınızı ve finansmanınızı yönetmek için farklı stratejileri keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spaghetti Code Ltd

Publisher: Spaghetti Code Ltd

Çıkış tarihi: 3 May, 2019

Tür: Simülasyon, strateji, dönüş tabanlı

Desteklenen Diller: İngilizce ve Almanca (Deutsche).

Para para kazanıyor yatırım hakkında bir oyundur. Zamanınızı ve paranızı akıllıca yatırım yapmak ve en iyi varlık tahsisini bulmakla ilgilidir.

10 yaşından itibaren, hayatınızın her yılı boyunca, zamanınızı ve paranıza ne kadar iyi yatırım yapacağınıza karar verirsiniz.

Oyun, yaşamdaki hemen hemen her seçeneği kapsar. Bireyin harcamalara yatırım yapması veya azaltılması gerekir.

Harcama seçenekleri:

Yatırım seçenekleri:

HABERLER OLAYLARI:

Son olarak, hükümet vergi ödemeden para kazanmamıza izin vermiyor ... .Söyle, her yıl ödemek zorunda kalacağınız tam bir vergi yükümlülüğü vardır.

öyleyse, hayatı bir fakir olarak mı yaşayacaksınız ya da milyoner olur musunuz?

Anahtar fetürleri: Lüksler - Araçlar, Tekneler, Takı, Gadget'lar, Moda, Mutfak, Vücut Bakımı Deneyimler - Spor, Heyecanlar, Festivaller, Maceralar, Egzersiz, Sanatlar Yaşam maliyeti - konaklama, yardımcı programlar, gıda, ulaşım, sosyal yaşam, giyim Borçlanma - Döner Krediler, Taksit Kredisi, Güvenli Kredi, Öğrenci Kredisi, Ticari Kredi, Akran Kredisine Akran Eğitim - okullaşma, üniversite, mesleki, mesafe Sigorta - Otomatik, Yaşam, Sağlık, Mülkiyet, Seyahat, Sorumluluk Eski - Çocuk Bakımı, Yaşlı Bakım, Miras İstihdam - stajyer, vasıfsız, yarı vasıflı, yetenekli, müteahhit, profesyonel, hükümet Emlak - izin vermek, tatil evleri, ofis alanı, yenileme, mağazalar, çiftlik arazi, otel Borsa - Mavi Cips, Büyüme, Gelir, Penny, Ortaya Çıkan, Fonlar Tahviller - Hazine, Kurumsal, Belediye, Uluslararası, Önemsiz

Minimum: OS: Windows 7 ve Yukarı İşlemci: Intel veya AMD Bellek: 500 MB RAM Grafikler: GRAFİK KARTI DESTEKLEME GL GL 3.3 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: dahili hoparlör veya ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ