Monster High: New Ghoul in School Full İndir Oyun indir

Oyun / 22 December 2015

Canavar Yüksek: Yeni Ghoul okulda full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Canavar Yüksek: Yeni Ghoul okulda iyi bir platformdur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem

Canavar Yüksek: Yeni Ghoul okulda Torus Games tarafından geliştirilmiş ve Little Orbit tarafından yayınlanmaktadır. 22 Aralık 2015'te piyasaya sürüldü.

Gel Canavar Salonları Yükseltiniz ve yeni sınıf arkadaşlarınızı tanıyın. Kulüplere katılın, arkadaş edin ve şiddetli modalarda giyin. Ancak farkında olun, Canavar yüksekliğinde garip bir şey var! Cleo'nun yeni muska, Spookenhamen'in ruhu tarafından lanetlendi ve öğrenci organı büyüsü altında düşüyor. Okulun ve tüm yeni sınıf arkadaşlarınızı Mumya'nın lanetinden kurtarmak için becerilerinizi ve anlayışınızı kullanın! Kendin ol. Benzersiz olmak. Bir canavar ol.

Anahtar fetürleri:

    • En sevdiğiniz Canavar Yüksek Karakterlerinizin 40'tan fazla özel olan tüm yeni hikaye odaklı bir macerayı oynayın! • Kendi eşsiz canavarınızı kendiniz oluşturun - onlarca cilt tonları, saç rengi ve stilleri ve fierce kıyafet tonları arasından seçim yapın • Dolabınızı kıyafet ve aksesuarlarla alışveriş yapın ve doldurun • Yeni sınıf arkadaşlarınızla ilişkiler kurmak ve moda kulübü, yemeklik kulübü ve korkusundakiler gibi kulüplere katılmak

    Minimum:

15
TELİF HAKKI İHLALİ