MONSTER HUNTER: WORLD Full İndir Oyun indir

Canavar Hunter: Dünya Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Canavar Hunter: Dünya bir aksiyon oyunudur.

Monster Hunter: World PC oyunu genel bakış:

Monster Hunter: Dünya, Capcom Co., Ltd. tarafından geliştirildi ve yayınlandı .. 9 Ağustos 2018'de piyasaya sürüldü.

Yeni bir dünyaya hoş geldiniz! Bir avcının rolünü üstlenin ve perinci canavarların yaşamda, manzarayı ve farklı nüfusunu kullanabileceğiniz bir solunum ekosisteminde rolünü üstleyin. Yalnız avlayın ya da diğer üç oyuncuya kadar bir arada avlanır ve düşen düşmanlardan toplanan materyalleri yeni teçhizat yapmak ve daha da büyülemek ve daha da büyüğü almak için kullanın! Epik lokallerdeki Gigantic Canavarlar.

Bir avcı olarak, çeşitli habitatlarda canavarları avlamak için görevleri ele geçireceksiniz.

Bu canavarları alın ve daha tehlikeli canavarı avlamak için daha güçlü silahlar ve zırh oluşturmak için kullanabileceğiniz materyalleri alın.

Canavar Avcısı'nda: Serideki en son taksit, en son avcılık deneyiminin keyfini çıkarabilir, engellerinizdeki her şeyi, sürprizler ve heyecanla iç içe olan yeni bir dünyada avlarınızı avlamak için her şeyi kullanarak.

Ayar

Her on yılda, yaşlı ejderhalar denizin karşısındaki trek, yaşlı geçiş olarak adlandırılan bir göçteki yeni dünya olarak bilinen arazilere seyahat etmek.

Canavar Avcısı Nasıl Kurulur: Dünyayı Ücretsiz İndir:

not: bu oyunun en son kırılmış durumda versiyonunu diğer postayla yükledik, buradan indirmelisiniz:

Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Monster Hunter: Dünyayı PC'de full ücretsiz indir:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

Canavar Hunter için Sistem Gereksinimi: World Bedava İndir:

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel Core I5-4460, 3.20GHz veya AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 760 veya AMD RADEON R7 260X (VRAM 2GB) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound (DirectX 9.0c) Ek notlar: 1080p / 30FPS Grafik ayarları "Düşük" olarak ayarlandığında

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel Core I7 3770 3.4GHz veya Intel Core I3 8350 4GHz veya AMD RYZEN 5 1500X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 (VRAM 3GB) veya AMD RADEON RX 570 (VRAM 4GB) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound (DirectX 9.0c veya daha iyi) Ek notlar: 1080p / 30FPS Grafik ayarları "Yüksek" olarak ayarlandığında
İndirme Linkleri

57
TELİF HAKKI İHLALİ