Monster Train Full İndir (v11939) Oyun indir

Canavar tren full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Canavar Tren, bir bükülme ile stratejik bir roguelie güverte binası oyunudur. Cehenneme bir trene ayarlayın, birden fazla dikey savaş alanını savunmak için taktiksel karar kullanırsınız. ... ile

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: parlak ayakkabı

Publisher: Good Shepherd Entertainment

sürüm tarihi: 21 May, 2020

Tür: strateji

cehennem donmuş. Yalnızca son yanan PYRE'yi cennetin kuvvetlerinden koruyabilir ve inferno'yu geri yükleyebilirsiniz. Canavar Tren, savunmak için üç dikey oyun alanı olan Roguelie Deck Binası'na yeni bir stratejik katman getiriyor.

Hiçbir oyun aynı değil

Asla aynı güverteyi iki kez oynayamazsın!

* 220'den fazla kart

* 5 Canavar Klanlar Her bir çok farklı oyun

* Her klanın kilidini açmak için 10 seviyeye sahiptir, güvertinize yeni kartlar getirin

* Klana özel şampiyonunuzu birden çok kez yükseltin

* 88 Artefakt

* Herhangi bir kartı iki kez yükseltin

* 21'den fazla benzersiz rastgele olay

* 25 Sözleşme (zorluk) seviyeleri

Güçlü yerleri ziyaret edin

Cehennemi geri almak için, güçlendirmeniz gerekir. Rotanızı dikkatlice seçin, farklı yerler farklı faydalar sağlar; Şampiyonunuzu yükseltin, güçlü birimleri çalıştırın, kartları yükseltin, pasif ikramiye kazanın veya güverteki herhangi bir kartı çoğaltın.

PlayStyle'a uyacak şekilde strateji

Aralarından seçim yapabileceğiniz beş klan ile, her birinin kendine özgü ve şaşırtıcı bir oyun vardır. Her ikisinden de tüm kartlara erişmek için birincil ve destekleyici klanınızı seçin. Koşunuz sırasında, zafere yeni yollar açmak için yükseltmeleri karıştırarak ve eşleşen kartları iyileştirebileceksiniz. Son patrona karşı karşıya çıkmadan önce en sevdiğiniz kartı özel harita düğümlerinde bile çoğaltabilirsiniz.

Çok oyunculu

cehennem acele

Cehennem Rush çok oyunculu modunda, sekiz oyuncu çılgınca gerçek zamanlı yarışmada yarışıyor. Her oyuncu bir seviye oyun alanı oluşturmak için aynı kaynaklara ve rakiplere sahiptir. Saatin geçerken, baskı altında en iyi kararları kimin yapabileceği bir testidir. Sadece gerçek bir hız ibleti yenilmez kalabilir.

Günlük meydan okuma

Oyun mutatorları nedeniyle her gün her gün yeni bir zorluk çekin. Globally ve arkadaşlarına karşı rekabet edin ve Beceri odaklı bir puanlama sistemi ile lider tabloları tırmanır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Çekirdek I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: IGP veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 1050 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ