Monsters! Full İndir Oyun indir

Oyun / 25 Ekim 2016

taktik canavarlar Rumble Arena full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Taktik canavarlar Rumble Arena - Rummble'a hazır mısın?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: camex oyunları

Publisher: camex oyunları

sürüm tarihi: 31 Oca, 2018

tür: strateji, dönüş tabanlı, rpg, macera, eylem

= oyun özeti =

Dünyanın tüm köşelerinden canavarlardan oluşan taktiksel canavarlar dünyasında 3-5 dakikalık strateji savaşının acelesini deneyimleyin. Gerçek hayatta ya da sanal gerçeklikte rekabetçi olup olmadığınız, bu sizin için nihai rekabet oyunudur!

= gameplay türü =

En canavar takımı oluşturun ve gerçek zamanlı çok oyunculu oyunları fethetin. Savaştan önce canavarlarınızı stratejik olarak konumlandırarak ve savaşta hareketlerini taklit eden canavarlarınızı stratejik olarak konumlandırarak rakiplerinizi yok edin.

Bu, her zaman ve mekandan canavarlarla dönüş temelli, hex ızgara taktikleri oyunudur. Franky Frankenstein'dan, Medusa ve Griffin gibi fantezi canavarlara, Wukong ve Mumya gibi kültürel olarak kurulan yaratıklara, Bigfoot ve Nobu gibi hiçbir zaman görmediğiniz canavarlara. Her canavar kendi benzersiz arka planı ve işleri var. Her canavar, Sihirli Beceriler, Fiziksel Beceriler veya Dr. Walter Mecha Makinesinden nükleer savaş başlığı gibi dünya sonlandırma becerileri gibi benzersiz becerilere sahiptir.

= sosyal etkileşimler =

1 sanal savaşta 1'deki arkadaşlarınızla oynayın, ticari kartlara bir klan oluşturun. Dünya Çapında Oyuncularla Dünya Sohbetinde ve Klan Sohbeti'nde taktik bilgileri değiştirin. Düşman akıncıları kurtulmak ve dünyadaki 1 klan olmak için kendi klan savunmalarınızı oluşturun!

= Özellikler =

- Eşsiz canavarları işe almak için macera modunda savaş.

- Saçma canlandırıcı ve yıkıcı becerilerin kilidini açmak için canavarları yükseltin

- hiç bitmeyen patronları yenmek için gerilla savaş modundan (hayatta kalma modu) dayanın.

- Eğitim alanlarını ziyaret ederek taktiklerinizi keskinleştirin.

- Gerçek zamanlı olarak düelloç oyuncular, tahtlarını almak ve dünya hazine sandığını iddia etmek için PVP'yi canlı canlıdır.

- Optimal savunma oluşumlarınızı ve düzenlerinizi maden savunmasında ayarlayın.

- Clan eşlerinizle Clan eşlerinizle stratejiyi sohbet etmek, kartları paylaşmak ve ülkenizdeki 1 klan olmak için

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows XP İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo CPU Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: ATI HD2600 512MB DirectX: Sürüm 7.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows XP İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo CPU Bellek: 2048 MB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GT240 1GB Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1024 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ