Moonshot Full İndir (v0.6.1.6) Oyun indir

Oyun / 14 December 2015

moonshot full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Moonshot, öfkeli kuşlar alanının öfkeli bir püresi, Smash Bros ve Vintage Klasik Kumrallı Dünya. Pilot uzay tankları ve imkansız çıkarmak için bir silah olarak fiziği kullanmak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pompa aksiyon oyunları

Publisher: pompa aksiyon oyunları

sürüm tarihi: 21 Aralık, 2015

tür: eylem, gündelik

Genel Bakış

Moonshot'a Hoşgeldiniz, Pilot! Burada, galaksinin karşısındaki en iyi ve en parlak birleştirdik. Yani takım, kayış, içeri gir ve aya ateş et ... sonra ondan sonra, bir asteroitin etrafında ark ve düşman pilotunuzun kokpitlerinizde canlı bir tura inin! Pilotunu uzayın saçakları boyunca çaresizce takip ederken gülecek ve hedef alacaksınız. HAHA! Ah ... bu, arkadaşlıkların yapıldığı yerler.

Temel özellikler

GÜÇLÜLENİNİZE PLAY

Beklenmeyenleri canlandırıyor musun? Rover'ı hareketliliği ve yansıtıcı nabız kalkanıyla seveceksiniz. Yukarıdan ölüm teslim etmeyi mi tercih edersin? Tahsilcileri ateşleyin ve arial akrobasi ile onları çalıştırırken düşmanlarınızı bombalayın. Kaba kuvvet yaklaşımını tercih etmek mi istiyorsunuz? Kuşak modu ile kazın ve kozmoları kabuklarda bir kubbe kalkanının kapağından kaplayın.

Arsenal'inizi şarj edin

Arsenalinizi AMP ve Puan Kurullarına hakim olmak için katmanlı silah güçlerini toplayın.

Arkadaşlarını getir

Dört oyuncuya kadar yerel parti oyna veya çevrimiçi ağ oyununla rekabet edin veya işbirliği yapın.

Mix Up Modları

Oyununuzu DeathMatch, Takım DeathMatch ve Standing Daire Daire Daire de dahil olmak üzere çeşitli modlarla kapatın.

Man vs Makinesi

sizi sınırlarınıza itmek için yeteneklerini ve benzersiz oyun stillerini kaldıran bir dizi AI tipine karşı karşıya kalın.

Çevresel tehlikeler

Gözlerinizi açık tutun. Herhangi bir yanlış ödeme bu tehlikeli alan savaş alanlarında size mal olabilir. Asteroid kayışlar, güneş fişekleri ve ölümcül süpernova, istenmeyenleri yok edecektir.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.4 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu grafik kartı en az 128 MB video belleği ile DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 400 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ