Morphite Full İndir (v1.0.3.0) Oyun indir

Morphite full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Morfit, klasiklerden ilham alan rahat bir atmosferik FPS'dir. Araştırma tesisleri ve hayvanlar, düşman varlıkları savaş ve nadir görülen bir malzemeyi çevreleyen bir gizemi çözün ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crescent Moon Games, biz beş oyun, Blowfish Studios

Publisher: Crescent Moon Games

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2017

tür: macera, eylem

Morfit, düşük bir poli stilize evrende ayarlanmış, rahat bir atmosferik FPS'dir.

Bu, basit bir misyonun, gizemli geçmişini ve morfit denilen coveted bir maddenle ilişkisini ortaya çıkardığında, basit bir misyonun bir ani bir müdahale yolculuğuna geldiğinde ani bir şekilde ortaya çıkan genç bir kadın olan Myrah Kale'nin hikayesidir.

Myrah, en uzak alan köşelerine yolculuk olacak ve her biri çeşitli manzaraları olan ve egzotik flora ve fauna ile iç içe geçmiş olan amiraksız olarak oluşturulan gezegenleri keşfedecek. Bir tarayıcının yardımıyla, Myrah gemi, takım elbise ve silah yükseltmeleri için biyolojik bilgiler satacak.

Myrah'ın gemisinin içinde, oyuncular gerçek zamanlı alan savaşı olan rastgele karşılaşmalara, galaksinin diğer gezginleriyle ticaret yapacak ve morfitin kullanımı kolay Starmap sistemi ile uzayda gezinecek.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Usulsel olarak üretilen evren: Morfit, tüm florası ve faunaları ile keşfedilecek tonlarca üretilen gezegenlere sahiptir. Bireysel güzelliğinin yanı sıra, gezegenleri ziyaret etmek, kaynakları toplamak, yaratıkları araştırmak ve karakterinizi güçlendirmek için becerileri kazanmak için hayati öneme sahip olacaktır. Platform: Morfit, yeni manzaraları ve yapıları keşfetmek için platform elemanları içerecektir. Bu, diğer klasik platformlar gibi aynı zihniyet ile tasarlanmıştır: birinci ve üçüncü şahıs görünümünde bile eğlenceli ve sezgisel olmak. Araştırma ve Keşif: Keşifte yoğun bir vurgu var. Oyuncular, buldukları her yaratığa savaşmakta özgürlerken (çoğu düşmanca), isteğe bağlı olarak daha sonra satmak için hayati veri kazanmak için her bir yaratığı taramayı seçebilirler. Gezegen ve uzay aracı savaşı: Keşif paramir, morfit de düşmanca ortamlar, yaratıklar ve patron savaşları da içerecektir. Savaş gezegenlerde ve ayrıca rastgele karşılaşmalar sırasında uzayda yer alacak. Silahınızı yükseltmek hayatta kalmak için gerekli olacaktır.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) Yetenekleri Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ