Mortadelo y Filemón: Una aventura de cine – Edición especial Full İndir Oyun indir

Mortadelo y Filemón: Una Aventura de Cine - Edición especial full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mortadelo y Filemón: UNA Aventura de Cine - Edición especial - maceraların ve amp'un iadesi; iki özensiz kovboy ve amp; ve & amp; terör, korku ve korku ve amp; "...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: alcachofa yumuşak

Publisher: erbe yazılımı

sürüm tarihi: 13 Mar, 2019

tür: macera

t.i.a. Kırmızı alarm kapanıyor: Yüksek alanlar, Ajansın bütçesini (daha fazlası) kesmek, profesör bakteri ve en dışındaki fakat bazen etkili icatlar olmak istiyor. Ancak, ERudite, süpervizörleri etkilemek için manşonunu yükseltirdi: filmlerin içinde seyahat etmek için muhteşem bir makine icat etti. Bununla birlikte, çalışmaya başlarken, ajansın en ünlü ajanlarının tüm uzmanlığını gerektirecek olan feci olurken, Meorh & Amp; Phil, kaos ve yıkımın boyutumuzu devralmasını önlemek için.

Film tarihindeki en ünlü filmlerle seyahat ettikleri için Mıdıya ve Phil'e yardım edin. Bu noktada bulmacaları çözün ve amp; Siyah filmler, batı, macera ya da korku filmleri gibi türler boyunca 100'den fazla lokasyondaki bir ortamdaki gizemleri tıklatın.

40'tan fazla etkileşimli karakterle sohbet edin: Norman Bates, Freddy Krueger, John Wayne veya Charlie Chaplin, diğerleri arasında.

Karakterlerin yaratıcısı olan ibáñez, hatta ibáñez bile şaşırtan harika bulmacalar ve animasyonlar.

Tercihlerinize göre mort veya Phil'i kontrol edebilirsiniz. Karakteri değiştirin ve her işlemi kimin gerçekleştireceğini seçin.

Ayrıca, her birinin farklı bir karakterini kontrol eden yerel kooperatifte bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Johny Deep (Luis Posada), Woody Allen (Joan Pera), Colm Peany (Lluis Marco), Angelina Jolie (Nuria Mediavilla) ve Samuel L. Jackson'ın İspanyolca sesleri de dahil olmak üzere 40'tan fazla şarkı ve lüks bir dub. Miguel A. Jenner).

Minimum: OS: Windows XP, Vista, Windows'un Yeni Sürümü Bellek: 128 MB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 ve 10 Bellek: 128 MB RAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
86
TELİF HAKKI İHLALİ