Mortal Kombat Komplete Edition Full İndir (v1.06) Oyun indir

Mortal Kombat Komplete Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mortal Kombat Komplete Edition - ikonik dövüş franchise'ın en yeni bölümü şimdi hazır! Tüm Kombatantlar ve kendileri ile en ölümcül turnuvayı deneyimleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Netherrealm Studios, Yüksek Gerilim Yazılımı

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

Çıkış tarihi:

tür: eylem

İkonik mücadele franchise'ın en yeni bölümü şimdi hazır! Tüm Kombatantlar ve benzersiz ölümcülleriyle en ölümcül turnuvayı deneyimleyin. Oyuncular, Mortal Kombat Komplete Edition'daki Kombatantlar ile yüzleşerek, internetteki Warriors Skarlet, Kenshi ve Yağmur ve Yağmur, Becerikli Rüya Stalker Freddy Krueger dahil olmak üzere tüm indirilebilir içeriği (DLC) sunmak için alemine girerler. Ek olarak, oyun 15 Klassic Mortal Kombat derisi ve üç Klassic ölüm (akrep, sıfır ve sürüngen) sunar.

MORTAL KOMBAT KOMPLETE Edition, Etiket Ekibi, Challenge Tower ve tam özellikli uzunluk hikayesi modu dahil dinamik oyun bulunur. Oyuncular, oyunun ikonik savaşçılarının geniş bir sıralamasını seçer ve geleneksel 1 eşleşmelerde arkadaşlarına meydan okuyabilir veya oyuncular savaşları izleyebilir ve doğrudan Hill modunun kralı sırasında doğrudan Kombatantlar ile etkileşime girebilirler. Oyun ölümlü Kombat Turnuvası Sürümü dövüş çubuğunu destekliyor ve tam denetleyici yeteneği sunar. Oyuncular ayrıca başarılara ve lider tahtası istatistiklerine erişebileceklerdir.

Minimum: OS: 32-bit: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz | AMD ATHLON X2, 2.8 GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8800 GTS | AMD RADEON 3850 veya daha iyisi DirectX®: 10 Sabit Disk: 10 GB HD Boşluk Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: Windows XP ve DirectX® 9.0C ve aşağıda desteklenmiyor.

Önerilen: OS: 64-bit: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel Core I5 ​​750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 560 | AMD Radeon HD 6950 veya daha iyi DirectX®: 11 Sabit Disk: 10 GB HD Boşluk Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: Windows XP ve DirectX® 9.0C ve aşağıda desteklenmiyor.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
68
TELİF HAKKI İHLALİ