Motorsport Manager – Challenge Pack Full İndir (v1.53) Oyun indir

Motorsport Manager - Challenge Pack Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Motorsport Manager - Challenge Pack - Podyuma geri dönme zamanı. Kayış ve 12 Heyecanlı Yeni Oyun Zorluklarının tadını çıkarın. Olaylar ve fikirlerden esinlenerek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: PlaySport Games

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2017

tür: strateji, simülasyon, yarış

Podyuma dönme zamanı. Kayış ve Motorsport tarihinden itibaren olaylar ve fikirlerden ilham alan 12 heyecan verici yeni oyun zorluğunun tadını çıkarın.

Bu paketteki heyecan verici zorlukların her biri, baskı altında uyum ve başarılı olma yeteneğinizi test edecektir. Sıradışı olduğu bir sezonda yarış kazanmaya çalışın, ancak yarış pisti sprinkler ve ters ızgaralar gibi heyecan verici kurallar tanıtıldı. Ya da ekibinizi, bir sezonda, hayati parçalarınızın tasarım merkezinizin kaybına yol açtığı bir sezonda geri getirmeye gayret edin.

Rookie, Pro ve tüm Yıldız Zorlukları, her biri zorlukta yükselen, tecrübeli bir Motorsport Manager oyuncusu olsa bile, oyununu başarılı olmak için başarılı olman gerekebilir. Her başarılı mücadeleyi başarıyla tamamladı, ayrıca yeni bir ödül kazanacaksınız.

Mücadele paketinde karşılaşacağınız zorlukların üçünün bir örneği:

Yağmurlama Savvy

Bu sezonun yarış sprinkler'in tartışmalı tanıtımı, takımların çoğunu sürprizle aldı. Genellikle bir masa arkasındaki ekibin, uyarlanabilir bir sürücüye ve saygın bir çukur ekibi, Dragon Yarış ekibinin takımın şampiyonasında ilk sırada yer aldığı anlamına geliyordu. Bir ırk solunda, Dragon'un sadece sıralamaları katılaştırmak ve ilk ekseni şampiyonluk unvanlarını kazanmak için bir podyum pozisyonu alması gerekir.

alevlerde yukarı

2016 sezonu, Scuderia Rossini'deki en kötüsü için korkunç bir dönüş yaptı. Onuncu yarış boyunca, Yıldız Şoförü Wexler, ciddi bir kazaya dahil edildi ve düzinelerce yaşamın tehdit edici yanıkları var! Önceden birkaç yarış için revirde: Rossini her şeyi muzaffer dönüşüne hazır hale getirebilir mi?

Küllerden

İşler, bu yıl rüzgar sektörü için harika görünüyordu: iyi bir araba, mükemmel destek personeli ve serideki en iyi sürücülerden bazıları. Bu, sezona sadece dört yarıştan sonra, tasarım merkezi yanmıştı. Şimdi, sezon için yeni bir araba parçası oluşturamıyor, Windsor'un şampiyonluğu kazanmaya çalışması gerekiyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo P8700 @ 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GT 335M, 512 MB veya AMD Radeon HD 4670, 512 MB veya Intel HD 4000 Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 16 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Microsoft Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Intel Core I5-3470, 3.20GHz veya AMD FX-6300, 3.5GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2GB veya Intel HD 500 serisi. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 16 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
47
TELİF HAKKI İHLALİ